• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super plus serisi 26 Mart 2010 BISS Düzenlenmiş Yazılımlar.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• collo1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam uydan günceleme bu yazilimi yükledikden sonra gitibulamaiyorum yanlis bir seymi yaptim yoksa neye yapmam gerek uydan günceleme yazilimi yeiden yükleyim yoksa bir sefer daha oldu böyle yaptim
    Henüz uyduda bu yazılım yok. Bundan bir önceki yazılım var.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      "Error" veriyorsa yanlış yazılım yüklemeye çalışıyorsundur.
      sayın tasarım...ben surekli program yuklerim , yeni degilim....programı indirdim , zipli dosyadan cıkardım , stblink ile yuklemeye calisiyorum , kesinlikle eror veriyor ve yuklemiyor.....ilk defa yuklemiyorum , bu program hatalı...lutfen yardım edin..

Yorum yap

• faroz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sayın tasarım...ben surekli program yuklerim , yeni degilim....programı indirdim , zipli dosyadan cıkardım , stblink ile yuklemeye calisiyorum , kesinlikle eror veriyor ve yuklemiyor.....ilk defa yuklemiyorum , bu program hatalı...lutfen yardım edin..
        Kullandığınız RS232 kablosunu ve diğer bağlantı noktalarını, comportlarınızı kontrol ediniz.(eski yazlımlardan birini yüklemeyi deneyerek cihazınızı ve kablolarınızı denemiş olursunuz.) Eğer bunlarda sorun yok ise normal şekilde yükleme yapabiliyor iseniz bu son yazılımı tekrardan indirip boot modunda atmayı deneyiniz.Kolay gelsin
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

1-) Yeni yazılımı attıktan sonra, dosyanın içerisindeki Softcam dosyasını da güncelledin mi?
          2-) Softcam dosyası içerisindeki İdman TV'nin frekansı ile sizin aldığınız değerler aynı mı kontrol ettiniz mi?

Evet hocam yeni yazılımdan sonra Softcam dosyasını da güncelledim....Hem benim akşamki izlemek istediğim kanal İdman değil İçtimayi kanalı idi..oradaki maçı izlemek istedim...Açmayınca da 122.59 yazılımını yükledim ve maçı sorunsuz izledim. tabi Softcamı da güncelledim.
          Tasarım hocam biraz önce kontrol ettim İdman Tv değerleri bende
          10968/11200/H

Son yazılımı yükleyeyim mi yeniden hocam? Saygılar....

Yorum yap

Henüz uyduda bu yazılım yok. Bundan bir önceki yazılım var.
            hocam yanlis anlatim heral de menü icerisin de uydu günceleme yazisini bulamiyorum

Yorum yap

hocam yanlis anlatim heral de menü icerisin de uydu günceleme yazisini bulamiyorum

Yorum yap

Menü - cihaz bilgileri - yazılım güncelleme - Türksat uydusu 12729 H 30000 frekansı üzerinden OTA başlat dediğinizde uydudan güncelleme yapıyor.Sorun yok yazılımda.
                www.next.com.tr

Yorum yap

• Bütün konuyu okudum bır sonuç göremedım bu sıstemın FULL çalıştıgını söyleyen bır arkadaş yok
                  ve bende trene bakar gıbı konuyu takıb edıyorum başka bışey gelmıyor elimden
                  dun akşam turksat ictimai tv şifredeydı ve ben yazılımın içindeki softcam BISS ı attım nerde şifre çözulmedı
                  gereken dogru açıklama olmadıgı surece TRENE baka duracam
                  .Tic

Yorum yap

• Kafalar karışmasın dosyalarda hata falan yok.Bizler hata yapıyoruz gibi geliyor bana.Diyelim ki,NEXT YE-2000 FTA USB yazılımını indirdiniz.Zipten çıkartıp kalan zipli dosyayı silin karşınıza üç dosya çıkıyor.Bunlar,1)*** menüsünde neler değişti.2) Softcam -Ver20 dosyası.3)NEXT 2000 FTA USB Zipli dosya.İşte anlaşılamayan bu gibi.Şimdi bu dosyayı da zipten çıkarıp kalan zipli dosyayı tekrar silin.Geriye üç dosya kalıyor.Önce BİN dosyasını sonra da softcam dosyasını atın cihaza.Hepsi bu kadar, ne hata ne err.Ben yaptığımı açıkladım.Hata yaptımsa kusura bakmayın.Kolay gelsin.Uzmanların ellerine sağlık.

Yorum yap

• acemii58 Nickli Üyeden Alıntı
                      Kafalar karışmasın dosyalarda hata falan yok.Bizler hata yapıyoruz gibi geliyor bana.Diyelim ki,NEXT YE-2000 FTA USB yazılımını indirdiniz.Zipten çıkartıp kalan zipli dosyayı silin karşınıza üç dosya çıkıyor.Bunlar,1)*** menüsünde neler değişti.2) Softcam -Ver20 dosyası.3)NEXT 2000 FTA USB Zipli dosya.İşte anlaşılamayan bu gibi.Şimdi bu dosyayı da zipten çıkarıp kalan zipli dosyayı tekrar silin.Geriye üç dosya kalıyor.Önce BİN dosyasını sonra da softcam dosyasını atın cihaza.Hepsi bu kadar, ne hata ne err.Ben yaptığımı açıkladım.Hata yaptımsa kusura bakmayın.Kolay gelsin.Uzmanların ellerine sağlık.
                      Bukadar açıklama yapıp nıye yoruldunuzkı
                      yazılım ortada zipi açın yazılımı mausla tutun masaya koyun usb ye yukleyın işte bukadar
                      .Tic

Yorum yap

• Next2000 cx süperde yeni yazılım yüklendiği halde idman tv yine açmıyor bilginize...
                        PROTEK ELEKTRONİK

Yorum yap

• trt *** yeni vermı
                          acil

Yorum yap

• yeni yazilimi yukledim ama malesef idmantv yi acmiyor!!!

Yorum yap

• gezegen-ozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              trt *** yeni vermı
                              acil
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48468
                              www.next.com.tr

Yorum yap

• sheytanoff Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                yeni yazilimi yukledim ama malesef idmantv yi acmiyor!!!

Eski 122.59 yazılımı yüklü İdman tv açık..... İlk önce DHA FEED kanalının üstüne gel bir kaç saniye bekle İDMAN tv ye geç o zaman açılır.... biraz önce biten maçı orada izledim...saygılar....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X