• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Digitürk yılbaşında tamamen İrdeto'ya geçiyor.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Digitürk yılbaşında tamamen İrdeto'ya geçiyor.

---------------------------------------------------------------------------
    -----

Arkadaşlar birebir görüşmelerim sonucunda aldığım bilgiler doğrultusunda yılbaşından itibaren Digitürk tamamen İRDETO ya geçiyor. Bu nedenle cihaz ve kart değişimleri yapılacak. Bir ihtimal DCR DT 9001 cihazla abone olanların dahi cihaz ve kartları değiştirilecek. Görünen o ki artık CRYPTOWORKS sistemi tamamen terkedilecek. Henüz bayilere iletilmiş bir yazı ve resmiyet olmamasına karşın verilen bilgi bu.

alinti

elimizdeki kartlar ne olacak

Yorum yap

desenize niye herşey karışacak

Yorum yap

paylaşımı engellemeye çalışıyorlar sanırım ....

Yorum yap

bırakın irdetoyu nds ye geçselerde biz gibi yasal üyeler bedava seyredenlerin sayesinde enayi duruma düşmekten kurtulsak...adamlar bir paylaşımcı buluyor hem dt hemde dsmartı izliyor cüz i bir miktara hakmı revamı bu ..

Yorum yap

murata Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

---------------------------------------------------------------------------
            -----

Arkadaşlar birebir görüşmelerim sonucunda aldığım bilgiler doğrultusunda yılbaşından itibaren Digitürk tamamen İRDETO ya geçiyor. Bu nedenle cihaz ve kart değişimleri yapılacak. Bir ihtimal DCR DT 9001 cihazla abone olanların dahi cihaz ve kartları değiştirilecek. Görünen o ki artık CRYPTOWORKS sistemi tamamen terkedilecek. Henüz bayilere iletilmiş bir yazı ve resmiyet olmamasına karşın verilen bilgi bu.

alinti
            alıntı yazmışsınız ama nerden olduğu belli değil.haberin kaynağı nedir?belirtirseniz daha iyi olur.

Yorum yap

evet kaynak nerde şuan öyl bişi gözükmüyor gibi
              ÇÖZÜM ÇALIŞMAKTAN GEÇER... BAFF 6000 FTA TWİN...53 DEN OK...
              42E.7E.7W.13E.19E.53E.

Yorum yap

Aman bize masraf çıkarmasınlar...

Yorum yap

Arkadaşlar malum platform cw kartları topladı mı? Bu bir spekülasyon olsa gerek. Ben yasal aboneyim ve cw kart kullanıyorum...

Yorum yap

o iş okadar kolay değil,dt böyle bir hatayı yapmaz çünkü çok kişi aboneliğini iptal eder ,şu krizde birde cihaz alacak kimsenin gücü yok,bir haber veriyorsan kaynağını söyle söyleyemiyorsan yazma ,her kulakdan dolma bilgileri buraya yazacak olursak site çöker
                    mustafa kemal i sindiremeyenler onun sağlamış olduğu demokrasi ve getirdiği evrensel yenilikler ile ayakta durduklarını unutmasınlar

Yorum yap

ben dt bayisiyim ole bişi bize iletilmedi arkadaşımız tamamen yanlış bilgi edinmiş veya okumuş vs.

Yorum yap

zaman herşeyin ilacıdır arkadaşalr bakalım
                        ÇÖZÜM ÇALIŞMAKTAN GEÇER... BAFF 6000 FTA TWİN...53 DEN OK...
                        42E.7E.7W.13E.19E.53E.

Yorum yap

biz hala cw kart veriyoruz boyle astı astarı olmayan şeylere inanmamak gerek

Yorum yap

o zaman cyrptoworks-modül ile seyredenler ne yapacak. cryptoworks-modül ile seyredenlere kart+iredeto modül dağıtak zorundalar. bu biraz pahalıya mal olur gibi geliyor bana...

Yorum yap

ilk bilgiyi veren arkadaşın bilgisi doğrudur arkadaşlar ben bugun uye oldum lig tvye
                              dcr 9002 model uydu alıcı ile birlikte kartıda irdeto eski cw kartımıda aldılar geri.
                              benim sorum şu bu kartla diğer odamdaki next 2000 kart girişli uydumdan lig tvyi nasıl izliyeceğim. asıl sorun burda

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X