• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Allok Mpeg Converter İle .ts Formatına Çevirme [Resimli]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ellerine saglık TASARIM hocam çok hızlı gayet güzel çalışıyor MP4 diziyi çabucak çevirdi lost dizisini artık tv de izleyebilecem bi sorunum var alt yazıyı nasıl ekleyecegimi bilemiyorum yardımcı olursanız memnun olurum herşey için teşekkürler.
    atla:ATLANTA HD BOX....... WESTERN DIGITAL 2.5'' 160GB .HDD... SAMSUNG 40C 750 TV ÇOKLU LNB Lİ ÇANAK

Yorum yap

fikret ünal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ellerine saglık TASARIM hocam çok hızlı gayet güzel çalışıyor MP4 diziyi çabucak çevirdi lost dizisini artık tv de izleyebilecem bi sorunum var alt yazıyı nasıl ekleyecegimi bilemiyorum yardımcı olursanız memnun olurum herşey için teşekkürler.
      Altyazı hımm. Valla bende bilmiyorum :ehehe:

Yorum yap

hocam bu program ile ts. yi baska bir dosya haline çevirebilirmiyiz?
        NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
        NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
        D-SMART NEXT 9500 X CIS
        NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

fikret ünal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          cihazın normal anten çıkışından bilgisayar tv kartına giriş yapve bu programla http://rapidshare.com/files/65366233....v3.1.exe.html alt yazıyla seyret.kolay gelsin ben böyle yapıyorum arkadaşım
          Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

amon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            hocam bu program ile ts. yi baska bir dosya haline çevirebilirmiyiz?
            Output Format bölümünden istediğin formata çevirebilirsin. Az önce .ts olan bir filmi Divx yaptım ve gom player ile izledim. Boyut olarakta diğer formatlara göre oldukça küçük.

Yorum yap

ellerine sağlık tasarım üstad.en yararlı bilgileri bizle paylaşma cömertliğini gösterdiğin için.
              büyüklüğün alçak gönüllü duruşunda gizli.saol.saygılar
              --------Eller bene beg diyormuş nedim,
              ben senin bene bir ola deyişini istirem.
              ---------

Yorum yap

hocam bir dat dosyasını (65 mb) allok ile çevirdim. sonra da MPEG_Streamclip ile ts yaptım. 68 mb falan gözüküyor.

Aynı dosyayı total ile çevirdiğimde 28 mb tutuyor.
                henüz denemedim ama bozulmalar bu sıkıştırmadan kaynaklanıyor olabilir mi?

Saygılar Selamlar.
                HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

total de dosya boyutları bende çok daha fazlaydı arkadaşım.totalde ki kırılmalar gerekli codeclerin pc nde yüklü olmamasından kaynaklanıyordur büyük ihtimalle.ben şahsen allok u kurduktan sonra totali çöpe gönderdim.izledikten sonra eminim sende bana hak vereceksin.iii seyirler
                  :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Output Format bölümünden istediğin formata çevirebilirsin. Az önce .ts olan bir filmi Divx yaptım ve gom player ile izledim. Boyut olarakta diğer formatlara göre oldukça küçük.
                    :helal:ellerine sağlık @tasarım:bravo:
                    NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                    D-SMART NEXT 9500 X CIS
                    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

sağol hocam teşekkürler
                      Next 2000 CIS Super Plus

Yorum yap

ya arkadaslar lutfen yardım net goruntu alamıyorum hepsını yaptım ıyı tamam fakat net cık mıyor goruntu tuhaf neden acaba

Yorum yap

gunes01 Nickli Üyeden Alıntı
                          hocam bir dat dosyasını (65 mb) allok ile çevirdim. sonra da MPEG_Streamclip ile ts yaptım. 68 mb falan gözüküyor.

Aynı dosyayı total ile çevirdiğimde 28 mb tutuyor.
                          henüz denemedim ama bozulmalar bu sıkıştırmadan kaynaklanıyor olabilir mi?

Saygılar Selamlar.
                          Apex ve diğer converterlere göre dosya boyutu biraz daha büyük oluyor ancak görüntü kalitesi bakımından bu program hepsinden başarılı bence.

Yorum yap

daha önce ,total la çevirdim görüntüde kırılmalar vardı .şimdi tasarım ın verdiği programı deneyecem bence olur. çünkü tasarım daima iyisini verir.
                            Next machina 3d super

Yorum yap

volkan04747 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              daha önce ,total la çevirdim görüntüde kırılmalar vardı .şimdi tasarım ın verdiği programı deneyecem bence olur. çünkü tasarım daima iyisini verir.
                              Test ettim, onayladım daha sonra böyle bir çalışma yapmaya karar verdim. Ayrıca güveninize teşekkür ederim

Yorum yap

Eline saglık dostum,çok teşekkür ederim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X