• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu K.e.y Files By Ekurel ARŞIV

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bende xcam 8000 var hangi dosyayı yükleyecem lütfen bi yardım aes update işini çözemiyorum bende hala kullandığım 05/06/2007 tarihli yazılım var 1.5 aydır malum kanallar gösteriyordu ancak 3-4 gündür xxl hariç tüm kanallar gene aes update diyor ve uydu alıcım önce donuyor sonra kapanıp tekrar açılıyor. 01/02/2008 tarihli güncel dosyayı key loaderle yükledim (tasarım) yazan dosyayı yüklediğimde ise uydu alıcım hiç açılmıyor acaba ben bişeyi yanlışmı yapıyorum yoksa bilmediğim birşeymi var 3 gündür uğraşıyorum lütfen bi açıklayıcı şekilde yardım edin bu arada bi alakası varmı bilmiyorum ama cihazımın boot ' u 1.1. 1.3 yaptım menü ingilizceye döndü bende eskiye geri dönüş yaptım.kim yardım ederse allah razı olsun bekliyorum, saygılarımla.

Yorum yap

• pincir12345 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bende xcam 8000 var hangi dosyayı yükleyecem lütfen bi yardım aes update işini çözemiyorum bende hala kullandığım 05/06/2007 tarihli yazılım var 1.5 aydır malum kanallar gösteriyordu ancak 3-4 gündür xxl hariç tüm kanallar gene aes update diyor ve uydu alıcım önce donuyor sonra kapanıp tekrar açılıyor. 01/02/2008 tarihli güncel dosyayı key loaderle yükledim (tasarım) yazan dosyayı yüklediğimde ise uydu alıcım hiç açılmıyor acaba ben bişeyi yanlışmı yapıyorum yoksa bilmediğim birşeymi var 3 gündür uğraşıyorum lütfen bi açıklayıcı şekilde yardım edin bu arada bi alakası varmı bilmiyorum ama cihazımın boot ' u 1.1. 1.3 yaptım menü ingilizceye döndü bende eskiye geri dönüş yaptım.kim yardım ederse allah razı olsun bekliyorum, saygılarımla.

Aynı sorun bende de var

Yorum yap

• Degerli ustad , once emeklerin icin minetarim, bi de galiba FREEX keyleri bu sabah itibarile degismis.
        saygilarla.

Yorum yap

• Arkadaşlar merhana güncel softcamları yüklememe rağmen Inxtc TV Free-X Delight açılmıyor neden acaba? acaba yeni yazılımımı yüklemem lazım bendeki yazılım 02.12.2007 tarihli yazılımda..

Yorum yap

• Premiere 00 key
            polsat 01 key
            pınk tv dcw keys (w2 16)

Yorum yap

• next ye-2000 cıs 2 şubat itibari ile multileri çözüyormu çözüyorsa hangi programı atmam lazım saygılar. emeği geçen herkese...

Yorum yap

• coktuler...

Yorum yap

• eline sağlık

Yorum yap

• next ye 2000x cısplus soft acilsotcam emudosyası aranıyoracillllllllllllllllllllllllllllllllllll

Yorum yap

• feridunbayram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      next ye 2000x cısplus soft acilsotcam emudosyası aranıyoracillllllllllllllllllllllllllllllllllll
                      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=21996

Yorum yap

• S*x wıew DCW (5000,8000 de yok)
                        SRG 0B , 0C
                        Polsat 00
                        Premiere-tvglobo-digitv Ok

Yorum yap

• :bravo:ustat eline sağlık emek karşılıksız kalmaz

Yorum yap

• Ustam ellerine saglik.....bi sorunum var :Su FMB dosyasini makineye attigimda CW menu 'de freex-delight (inxt tv) *** i gorunmuyor.(cok mustur biliyorum ama...).acaba diyorum ident'in de falan bi sorun olabilir mi...?

Yorum yap

• merbaha ekurel

ekurel hoşgeldin?harikasin valla devamı bekliyoruz.allaha emanet ol
                              :trts:

Yorum yap

• sagolasın

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X