• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 10.6.2008 Tps Au Fix Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• comik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi turlu olmuyo kayıt yapıyomuş gibi zaman ilerliyo sora bakıyosun diskte yok kayıt olmamış
    fakat flaşh diskten yuleme receiver dan kanal datasını alabiliyorum
    usb ni tak help tuşuna bas kayıt başlar yeni yazılımda denedim bi sorun olmadı kayıt yapıyor bende...

Yorum yap

• Hayır bende hiçbir hata çıkmadı.Ha bir de hocalarım TPS bazen
      10 saniyeliğine gelip gidiyor TPS diriliyormu küllerinden mi doğmaya çalışıyor nedir

Yorum yap

• evet hocamın dediği gibi kap sen muhtemelen mavi tuşa basiyosundur sayı ilerliyodur ama kayıt yapmaz help tuşuna bas tıkır tıkır yapar

Yorum yap

• canertaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Hayır bende hiçbir hata çıkmadı.Ha bir de hocalarım TPS bazen
          10 saniyeliğine gelip gidiyor TPS diriliyormu küllerinden mi doğmaya çalışıyor nedir
          AES k.e.y değişimlerinde kısa süreliğine via1 üzerinden aktif oluyor bu yıllardır böyle yeni bir şey değilki...

Yorum yap

• bende şimdi denedim güzel kayıt yapıyor ama izlediğim değilde aynı tp deki diğer kanalın kayıtında kırılma oluyor ama gayet normal bence bu.

Yorum yap

• hmm biz daha yeniyiz hocam sağol

Yorum yap

• Ben CX Super Plus'ın Nisan yazılımını kullanıyorum hala. Ancak kayıtta ilginç bir olayla karşılaştım ve nihayet çözüldü. ARD kanalından kayıt yapamıyordum. Kanal bilgisinde tam olarak ARD Das Vierte yazıyordu. Ne harddiskle ne de flashla bi türlü kayt olmuyordu. Neyse kanalın adını ARD olarak kısalttım. Ne ilginçtir ki cihaz bu kanalda çatır çatır kayıt yapmaya başladı.

Yorum yap

• polsat autodeğil mi bu yazılımda acaba. son softcami attım yine çözmedi. sorunu bir türlü bulamadım. cihazım next 2000 cx super plus

Yorum yap

• muhsin_çıtak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    polsat autodeğil mi bu yazılımda acaba. son softcami attım yine çözmedi. sorunu bir türlü bulamadım. cihazım next 2000 cx super plus
                    Auto değil dostum. Softcam olanı değil dier kdb olanı atacaksınız.

Yorum yap

• Tasarım hocam 10.06 yazılımından sonra zaman zaman makina kilitleniyor bu durum normalmı, neden olabilir acaba.
                      KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
                      KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
                      :tr:

Yorum yap

• anyılmaz Nickli Üyeden Alıntı
                        Tasarım hocam 10.06 yazılımından sonra zaman zaman makina kilitleniyor bu durum normalmı, neden olabilir acaba.
                        işte aynı sorun her halde kanal taşıma ve silme yaparkenmi oluyor kardeş.

tasarım üstad ben bütün topiği okudum bende olan bir buğ var hiç kimsede yok şöyleki.10.06.2008 yazılımını rs 232 ile yükledim güncel softcamı da attım.forumda verilen güncel bir kanal listesinide attım.ordan sonra 5 tane uyduyu yeniden tarattım(çünkü hazır kanal listesinde olmayan kanallar vardı.)sonrada kanal silme ve taşıma yapmaya başladım ama kanalları seçtikten sonra yaklaşık 100 den fazla 200 den az sayıda kanal seçiyorum birden donuyor tv izleniyor küçük ekranda ama kumandanın hiç bir tuşu çalışmıyor.arkadan kapat aç yapıyorum birdaha bir daha yine aynı oluyor.bu sorun cıs olanında var.teşekkürler.
                        İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                        VU+ SOLO 2
                        Popcorn Hour A-210
                        TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                        UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                        DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                        NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                        DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                        NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• Adaş aynı dediğin gibi yanlız kumanda tuşlarını hızlı kullanmaktan olabilir diyede düşünüyorum.
                          KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
                          KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
                          :tr:

Yorum yap

• sonunda durum anlaşıldı herkese teşekkurler

Yorum yap

• uzaktan kumanda donmasını bu gün bende yaşadım ilk kez. arka düğmeden kapatıp açtım düzeldi.

Yorum yap

• yazılımı attım fakat bütün kanallarım silindi şimdi türksatın kanallarını aldım fakat hotbird kanallarını alamiyorum kalite %10 gösteriyor ne yapmalıyım?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X