• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 sÜper (usb) lİ serİde uydu gÜncellemesİ 2008 yili sonunda baŞliyor.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

amiiinnn
    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

9000 ler ılk satışa sunulduğunda uydudan yazılım var dıye çök sevınmıştık çıfter çıfter cıhaz aldık satıştan 7-8 ay sonra uydudan bır yazılım geldı sonra arkası kesıldı,cıhazın ılk yazılımında uydudan yazılım sutunu vardı,sonunda bır çökları hayal kırıklığına uğradı ınşanlah yıne aynısı olmaz!...
      optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
      .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

deneyip görücez hocam inşallah iyi olur...:efferin:
        NEXT YE 2000 CIS SÜPER PLUS
        NEXT YE 2000 FTA SÜPER PLUS
        BAŞKA SÖZE GEREK YOK.
        :toplu:

Yorum yap

bilgi için teşekürler

Yorum yap

İnşallah gerçekleşir teşekkürler bilgi için

Yorum yap

5000 serisinde vardı uydudan guncelleme noldu fiyasko hic bir cihazda yok şu an olanlarda gitti bence cok umutlanmayın uydudan frekans kiralanacak size yazlım ve ***** destegi verilecek acaba diyerek dudak bukuyorum

Yorum yap

şu an için böyle özeliğe ihtiyaç yok ama ,
                özelik ,özelliktir pc si olmayan arkadaşlar için güzeel olur ..
                Next machina 3d super

Yorum yap

volkan04747 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  şu an için böyle özeliğe ihtiyaç yok ama ,
                  özelik ,özelliktir pc si olmayan arkadaşlar için güzeel olur ..
                  Evinde bilgisayarı olmayanlar için güncel yazılım ve güncel softcam'ların uydudan güncellenmesi güzel olur.

Yorum yap

Next Ye-2000 CX Super Plus USB bu cihazlaramı arkadaşalr
                    ÇÖZÜM ÇALIŞMAKTAN GEÇER... BAFF 6000 FTA TWİN...53 DEN OK...
                    42E.7E.7W.13E.19E.53E.

Yorum yap

inanmak istiyorum.pc de var ama inanın cihazdan halletsek herşeyi daha iyi olmazmı arkadaşlar flaşa at cihaza yükle uzun iş.makina kanalları otomatik olarak yüklese k e y leri otomatik yüklese süper olur bence...herşeyi kumandadan halletmek daha iyi diilmi?

Yorum yap

çok güzel bir haber... zaten çok güzel cihazlar üretiliyor böyle hizmetlerin verilmesi ile birlikte next başlı en iyi iken en baba marka oluyor
                        saygılar

Yorum yap

Şu anda mevcut yazılımdaki menü bilgilerinde, uydudan güncelleme "OTA" seçeneği bulunmuyor. Eğer haber doğru ise, yeni verilecek yazılımlara OTA özelliğinin eklenmesi lâzım.

Uydudan güncelleme son kullanıcı için bir kolaylık olsa da, üretici firma için önemli bir mâli yüktür. Bunun ne kadar sürebileceği de kesin değildir. Zaten USB özelliği ile, cihaz bulunduğu yerde güncellenebilmektedir. Uydudan güncelleme işi duruma göre 5-10 dk. sürmekte iken, USB üzerinden 1-2 dk. sürmektedir.

Son kullanıcıya extra bir getirisi olmadığı gibi, firmanın da bunun için önemli bir parasal kaynağı ayıracağına ihtimâl vermiyorum.

Yorum yap

bu konu açıldı burada şuanda kilitli ya o konu ile burası birleştirilmeli ya da bu konuda kapatılmalı...

Yorum yap

İMD Nickli Üyeden Alıntı
                              bu konu açıldı burada şuanda kilitli ya o konu ile burası birleştirilmeli ya da bu konuda kapatılmalı...
                              Arkadaşım KONU NİYE KAPATILSIN sana kaynak veriyoruz işte . Daha ne yapalım yani. Sen onu bunu bırak o UYDU DÜNYASI dergisini aldınmı FUAR ÖZEL SAYISINI yani . Aç bak ve orada gör. Ha şu var eğer NEXT firması o İLANI oraya koy demese Kalkıp kendinden koyacak değilya.Bakınız ben POLEMİK için yazmadım YARIN FUARA gideceğim ALLAH KISMET ederse tekrar ve bu işi DOKTOR yada
                              MACH 1 Üstada İLK ELDEN Ağızdan soracağım hayır ilginç olan İSTANBUL dan hiçmi kimse gitmedimi BUGÜN Fuara . ALLAH ALLAH....
                              Eğer böylle bir durum yoksa o zaman bende gelir buraya derim ARKADAŞLAR böyle bir şey yokmuş KONU KAPATILABİLİR olur biter.
                              Bakınız UYDU DÜNYASI DERGİSİ bu sektörün bir nevi KALBİDİR.Ben FAKE olacağına ihtimal vermiyorum ama neyse YARIN ola HAYIR OLA...
                              MACHİNA - 3-D
                              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Evet Sayın FORUM Dostları BUGÜN TEKRAR Fuara gittim dediğim gibi DOKTOR ÜSTAT la
                                birebir GÖRÜŞTÜM sizlere verdiğim HABER TAMAMEN DOĞRUDUR ,Güncelleme HİZMETİ
                                Meltem Frekansı üzerinden olacakmış daha şimdiden HAZIRLIKLARA BAŞLANMIŞ,Sanıyorum
                                KISA BİR zaman sonra bununla ilgili YAZILIM verilir. ÜSTAT Yılbaşı itibarı ile bu HİZMETİN
                                BAŞLAYACACAĞININ MÜJDESİNİ VERDİ. Haydi tüm USB Li SERİ SAHİPLERİNE HAYIRLI OLSUN.
                                MACHİNA - 3-D
                                8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                                PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                                TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X