• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next super plus 2000 uSB DEN YAZILIM

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next super plus 2000 uSB DEN YAZILIM

Next super plus 2000 uSB DEN YAZILIM YÜKLENEBİLEN MODELİ NE ZAMAN ÇIKACAK TŞKLER
    IYIYE DEGIL,EN IYIYE SAHIP OLMAK ICIN

bilen yokmu acaba

Yorum yap

arkadaşım onu ancak firma bilir. telefon açabiliyorsan sor diyecem ama ukalalık etmeyelim diye yazamıştım. Bildiğim kadarı ile usb portu olan bir next modeli yok. Ayrıca Büyük harf kullanmamalısın. saygılar

Yorum yap

peki usta özür

Yorum yap

NEXTTEN YENİ URUNLER..

GÜNCELLEME TARİHİ

15 agustos 2006

EYLUL URUNLERI

Yetkililerden alınan bilgilere göre NEXT eylül ayına yeni ürünlerle girecek...9000 serisi son üyesi 9000 ultra pvr modeliyle tamamlanacak ve bu seriler için tanıtım çalışmaları başlayacak,yeni 7 inch mini tv ve 6 yeni oto teyp serisi,woofer ve yeni seri araba hoparlörleri eylul programında..PLus serisinin usb girişli .dalında tek örnek super plus serisi tek kart ve tek modül girişli cıs ve tek kart tek modül girişli pozisyonerli dpcıs gine eylül programında yeni ürünlerdede plazma tv ler için yuv çıkışı standart,,,artık klasik hale gelen plus seriside aynı zamanda üretimde olacak,,2 modül 2 kart girişli 7500 serisi devamı bir ürün bölgesel pazar amacıyla ürün portföyüne dahil edilecek,düşük fiatlı bir model olacağı belirtildi..Portatif dvd-vcd -mp3 çalar ağustosta satışa sunuldu,şarjlı pili,fiatı ve özellikleriyle dikkate alınabilir..

kaynak: http://www.nextteknik.com/urun.htm

Yorum yap

vitamin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Next super plus 2000 uSB DEN YAZILIM YÜKLENEBİLEN MODELİ NE ZAMAN ÇIKACAK TŞKLER
            hiç uğraşma bir usb çevirici al yazılımları yükle ben bu şekilde yüklüyorum.
            next ye 2000 cx süper plus usbsiz
            dreambox 500s

Yorum yap

ceyar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              hiç uğraşma bir usb çevirici al yazılımları yükle ben bu şekilde yüklüyorum.
              ben notebook la ve osb to serial dönüştürücüyle yazılım atamıyorum yardımcı olursan çok sevinirim....şimdiden teşekkürler

Yorum yap

hd yayinlarida gosterse fena olmazzzz

Yorum yap

USB destekli model Cebit fuarında tanıtıldıyor. USB bağlantı olayı PC ye bağlansın diye eklenmemiş, bellek üstünden resimlere bakabilir, key dosyalarını yükleyebilirsiniz.

Yorum yap

Daha Çikmadimi .((

Yorum yap

vitamin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Daha Çikmadimi .((

Çıkar selocan çıkar.

Next süper plusla bağlan uyduyaaaaaa.

Kolay gelsin.

Yorum yap

1senedir bekliyorum ((( ustalar tarih yokmu eylül dediler ama geçti

MAKARACI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Çıkar selocan çıkar.

Next süper plusla bağlan uyduyaaaaaa.

Kolay gelsin.

Yorum yap

katalokta ekim ürünü 2000 cıs super plus diyor. hala yok nerede acaba.
                          bekletiyorlarsa bari hd ler olsa. bide usb den bilgisayara film kayıt imkanı.
                          Çok zor değil huyndai 11000 de var, redline da var. Next te yapar. 9000 inde var ama. 2000 de de olsa.
                          HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

Önümüzdeki hafta içinde tüm bayilerde olması bekleniyor...

Yorum yap

süper hocam ya

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X