• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yeni fransiz tv paketi ORANGE geldi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yeni fransiz tv paketi ORANGE geldi

Herkes uzulmus tps'in gitmesine, ama bu ayin basindan beri orange geldi tps'in yerine. asagi-yukari butun kanallar ayni ve bu sene sonunda 100 kanalla sahip olacagi soyluyorlar. sinema ve spor kanallari da var
    peki tasarim hoca, bunlara bir çare bulabilirmisin?
    saygilarimla

http://www.lyngsat.com/packages/bishb.html

Bahsettiğiniz paket bu sanırım. Şuan Tps'in şifreleriyle açık bazı yayınlar.

Yorum yap

Hayir hocam, senin verdigin link sadece BIS televisyon paketi için,
      benim sana dedigim ORANGE veya FRANCE TELECOM CABLE (ikisi ayni)
      asagidaki linkten gorebilirsin
      saygilar

http://www.telesatellite.com/gateway...3E-fta_fra.php

Yorum yap

ve burada sadece fransiz kanallari seç, sana 175 tane kanal verecektir
        (diffusant la langue suivante)

Yorum yap

neden birbirinizi bir yerlere gönderiyorsunuz?
          varsa bir şey apaçık yazılır. şu şu tp'ler diye, ben seyrediyorum diye..
          değerli insanları dost edinmek istiyorsan
          e l e ş t i r:toplu:

Yorum yap

yayın frekansı nedir bu kanalın??
            Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

arkadaşlar merhaba.
              fransız kanalları ile ilgili birkaö sorum olacak ancak ben çok acemiyim konular ile ilgili, biraz araştırdım forumları tps ler ile ilgili ancak çokta birşey anladığım söylenemez (cahilliğimden dolayı yoksa herkes çok güzel anlatmış)
              ben uyduyu iki gün önce taktırdım. nextstar ye 2000 cx superplus hotbird ve turksat var çift çanak. eşim fransız olduğu için tüm fransız kanallarını izlemek istiyoruz. bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. uyduyu kurmaya gelen arkadaş usb den birşeyler yükledi, şu anda normal kanallar var ama ben yukardada bahsettiğiniz gibi tüm fransız kanallarını seyretmek istiyorum. adım adım bana neleri yüklemem gerektiğini anlatabilirseniz çok sevinirim. şimdiden çok teşekkürler.

Yorum yap

merhaba arkadaşlar,
                galiba tam istediğim yere düştüm. ben bu konuda çok yeniyim, uydumu iki gün önce taktırdım. birkaç forum okudum tps ile ilgili arkadaşlar çok iyi anlatmış ancak ben yeni olduğum için çokta bişey anlayamadım. benim sorum şu, eşim fransız olduğu için tüm fransız kanallarını izlemek istiyor. uydunun modeli nexstar yp 2000 cx superplus çift çanaklı hotbird ve türksat var. çok olmasada 10 15 tane fransız kanalını izleyebiliyoruz. ama yukarıda bahsedildiği gibi 175 tane kanal yok. bunu nasıl yükleyebilirim. hangi adımları izlemem gerekiyor, uyduyu takmaya gelen arkadaş birşey yükledi ama bunu zaten her uydu bağladığında yapıyormuş fransız kanallarını izlemem için tps paketi yüklemen gerek dedi ve gitti. yardımcı olabilirseniz adım adım yapmam gerekenleri rahatlıkla yapabilirim. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Yorum yap

fransız kanal paketi

merhaba arkadaşlar,
                  galiba tam istediğim yere düştüm. ben bu konuda çok yeniyim, uydumu iki gün önce taktırdım. birkaç forum okudum tps ile ilgili arkadaşlar çok iyi anlatmış ancak ben yeni olduğum için çokta bişey anlayamadım. benim sorum şu, eşim fransız olduğu için tüm fransız kanallarını izlemek istiyor. uydunun modeli nexstar yp 2000 cx superplus çift çanaklı hotbird ve türksat var. çok olmasada 10 15 tane fransız kanalını izleyebiliyoruz. ama yukarıda bahsedildiği gibi 175 tane kanal yok. bunu nasıl yükleyebilirim. hangi adımları izlemem gerekiyor, uyduyu takmaya gelen arkadaş birşey yükledi ama bunu zaten her uydu bağladığında yapıyormuş fransız kanallarını izlemem için tps paketi yüklemen gerek dedi ve gitti. yardımcı olabilirseniz adım adım yapmam gerekenleri rahatlıkla yapabilirim. şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Yorum yap

arkadaşlar çok afedersiniz 3 kere göndermişim yanlışlıkla

Yorum yap

ni.bi.ru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar çok afedersiniz 3 kere göndermişim yanlışlıkla
                      dostum next emu files bölümünden cihazına ait sofcam dosyasını indirip rardan çıkarıp klasörüde açıcan sonra usb ye atıp daha sonra cihaza takıp usb kontrol bölümünden dosyayı yüklemek istiyormusun sorusuna evet deyip yükliyecen tps dosyası ayrı ve hergün veriliyor onuda aynı şekilde cihazına yükliyecen
                      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

teşekür ederim verdiğin bilgi için, söylediğini yaptığımda tekrar arama yapmama gerek var mı yoksa zaten kanal listesinde izleyemediğim kanalları mı izleyeceğim. çünkü arkadaşın verdiği linkte bende bulunandan çok değişik fransız kanalları mevcut.

ekleme:
                        emu files bölümde söylediğin dosyalara baktım. benim cihaz 2000 cx superplus ordaki dosyalarda sadece en yakın olarak next super diye bir dosya var onu mu yüklemem gerekiyor?

Yorum yap

teşekür ederim verdiğin bilgi için, söylediğini yaptığımda tekrar arama yapmama gerek var mı yoksa zaten kanal listesinde izleyemediğim kanalları mı izleyeceğim. çünkü arkadaşın verdiği linkte bende bulunandan çok değişik fransız kanalları mevcut.

ekleme:
                          emu files bölümde söylediğin dosyalara baktım. benim cihaz 2000 cx superplus ordaki dosyalarda sadece en yakın olarak next super diye bir dosya var onu mu yüklemem gerekiyor?
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=43911
                          Burası kullandığınız cihaza ait güncel yazılımların bulunduğu link. Tıklayın ve cihazınızı modeline uygun yazılımı indirin ve usb bellek ile yükleyin. Kanallarınız silinirse yeniden taratınız.

http://www.mach1digital.com/mach1for...26&postcount=2
                          Burası aşağıdaki linkte verdiğim Tps pakedini açabilmene yarayan bin dosyasının linki tıkla ve güncel dosyayı indir ve zipten çıkar, cihazına yükle.

http://www.lyngsat.com/packages/tps.html
                          Burası da Tps paketine ait kanalların bulunduğu link. İnceleyebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Yorum yap

sağol hocam,
                            sırası önemli mi yoksa direk atsak olur mu?
                            bakalım deneyelim bu akşam neler olacak

birde bişey daha sormak istiyorum, bu verdiğin 3. linkte indirilecek bir dosya yok galiba değil mi? sadece incelemem için göndermişsin, yoksa ben indirilecek dosya göremedim, yada bulamdım mı acaba

Yorum yap

sağol hocam,
                              sırası önemli mi yoksa direk atsak olur mu?
                              bakalım deneyelim bu akşam neler olacak

birde bişey daha sormak istiyorum, bu verdiğin 3. linkte indirilecek bir dosya yok galiba değil mi? sadece incelemem için göndermişsin, yoksa ben indirilecek dosya göremedim, yada bulamdım mı acaba
                              Ya cidden soruyorum bizimle kafa bulmuyorsunuz veya geyik yapmıyorsunuz değil mi?
                              3. Bölümde yazdığım yazıyı tekrar okur musun?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X