• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra/Pvr Cardshare Free Server Full Açık

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mach 1 hocadan alıntıdır HOTBIRD 13 EAST
    -----------------
    Tps 10758-10796-10911
    Art 12015
    Mct 12092
    Redlight 12092
    Absat 11681
    Sxview 12360
    DorcelTv 12692
    Freextv1-2-Xdreamtv 12207
    Private Spice 12245
    Cyfra 10892-11283
    INXTC TV 10853

NILESAT 7 WEST
    ----------------
    Showtime 11996-12073
    ADD 12034
    Al Jazeera 12284

W2 16 EAST
    -------------
    Digital Albania 11092

Ağ adres ayarları-1973000-newcamd1-yapılandırma ayarı-kırmızı tuş sunucu ekle-dns kapalı-ip adresi 059.012.210.168-sunucu bul exit.... teşekkürler mach1 hocam iyiki varsınız

Yorum yap

• YE-Next 9000XCAMUltra - YE-Next 9000XCAMUltraPVR
      Uçamıyor ama Hayallerinizi Uçurmaya devam ediyor.
      Bu cihazlara hizmet edenlere ve bu hizmetlere sebep olanlara çok teşekkürler.Kullanıcılarına veya sahibi olanlarada iyi seyirler.
      Başka ne denilebilinirki...........................!

Yorum yap

• abi işe girince terfi etme zamanı geldi herhalde iyi seyirler dostlar inanın bende çok mutlu oluyorum böle güzel haberleri görünce tadını çıkartın dostlar iyi seyirler saygılar.
        NEXT 2000 XCİ PLUS dreambox 500s

Yorum yap

• mach1 hocaya ve emeği gecenlere teşekkür ederim. 9000 ultra nevcamd 1 hepsi ful açık

Yorum yap

• arkadaşlar digialb 11092 açıkmı bende açmadı diğerleri ok
            Vu+ Solo SE V2+dreambox 500s+goldmaster 9600 cıp+infinity 2.65 loder

Yorum yap

• mach 1 hocam sana sonsuz tesekkürler allah sana zeval vermesinne kadar tesekkür etsek azdır sagol birde ileride bu kanalların kesilmeme gibi bir durumu olamaz degilmi? SAYGILAR

Yorum yap

• mach1 hocam bugüne kadar verdiğin newcamd2 paylaşımı için çok teşekkürler, 1 ay kadar önce pass aldım ve hiç sorunsuz izledim. Emeğinize sağlık.
                Ben Next2000 CIS kullanıyorum, şimdi newcamd1 seyredebilmek için ultra almayı düşünüyorum. Nova paketi dahilmi newcamd1'de veya olacakmı, ben maç hastasıyım ve Nova paketinde 7 spor kanalı var. 1 ay boyunca futbola ve baskete doyduk sayenizde ama tadı damağımızda kaldı.
                Tekrar çok teşekkürler, saygılar...
                NEXT YE2000 CIS SUPER PLUS, SS2

Yorum yap

• hocam ben seyredemıyorum saygılar nasılsınız

Yorum yap

• 9000 ultra newcam 1 seyerdemıyorum

Yorum yap

• Minam ipsini gir seyredersin açık yurtdışı server 059.012.210.168
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• bmww Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        mach1 hocam bugüne kadar verdiğin newcamd2 paylaşımı için çok teşekkürler, 1 ay kadar önce pass aldım ve hiç sorunsuz izledim. Emeğinize sağlık.
                        Ben Next2000 CIS kullanıyorum, şimdi newcamd1 seyredebilmek için ultra almayı düşünüyorum. Nova paketi dahilmi newcamd1'de veya olacakmı, ben maç hastasıyım ve Nova paketinde 7 spor kanalı var. 1 ay boyunca futbola ve baskete doyduk sayenizde ama tadı damağımızda kaldı.
                        Tekrar çok teşekkürler, saygılar...
                        Hayır nova olmayacak kartlar server herşey yurtdışında ve nova gibi günde 5 öğün auto update isteyen irdeto2 kart takmak sonrada devamlı çöküncede sorunla karşılaşmaktansa hiç olmaması daha iyi...
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• teşekkürler hocam eline sağlık...
                          ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

• nebutv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            YE-Next 9000XCAMUltra - YE-Next 9000XCAMUltraPVR
                            Uçamıyor ama Hayallerinizi Uçurmaya devam ediyor.
                            Bu cihazlara hizmet edenlere ve bu hizmetlere sebep olanlara çok teşekkürler.Kullanıcılarına veya sahibi olanlarada iyi seyirler.
                            Başka ne denilebilinirki...........................!
                            hocam hakikaten doğru söyleyecek söz yok bu şekilde karşılıksız hizmet vermek herkez yapamaz next'e ve ona emek verenlere teşekkürü bir borç bilirim! forever mach 1

Yorum yap

• arkadaşlar nilesatı seyreden varmı güzel bir pakete benziyor çanak ayarı yapacam fikir verirseniz sevinirim saygılar
                              chance favors the preparent mind crea32 lcdtv-next8000xcam-next9000ultra-2000hdtv-sony6110hifi-LGdvdhome thetre system-320ofsetçanak-150parabol-120parabol2adet90lıkçanakve ilk göz ağrım 70 ekran sharp black matrix tv 40inc samsung full hd tv 19 inc seg lcd tv toshiba hddvd player

Yorum yap

• Evet nilesatı seyrediyorum harika film kanalları var sinyaller çok güçlü 11747 V 27500 de arayabilirsin hotbird ten bir hayli batı yönüne döndürceksin kolay gelsin.
                                şifrelerin açık olduğu bir dünya için...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X