• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

DVD Playerımdan görüntü alamıyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• DVD Playerımdan görüntü alamıyorum

Arkadaşlar hem Next ailesine hem de aranıza yeni katıldım.
    Geçen haftasonu Next YE-2000 CX Super Plus aldım.Sayenizde programlarıda yükledim, emeği geçen herkese teşekkür ederim.Benim Vestel DVD+Dvix playerım var bunu recevierımın VCR scartına taktım.Ama bir türlü görüntü alamıyorum.Yardımlarınıza ihtiyacım var.Umarın yanlış yere konu açmamışımdır.
    Şimdiden yardım edenlere çok teşekkür ederim.

mmp3 kardeşim aramıza hoşgeldin cihazını iyi günlerde kullanmak dileğiyle soruna
    cevap DVD cihazını uydu cihazınla seyredemezsin ancak DVD cihazın bir kaydedici
    cihaz ise uydu cihazıdan DVD kaydedicine kaydederek ve zamanlama yaparak
    kaydettigin videoları seyredebilirsin veya uydu cihazın PVR sistemliyse oda kendi
    hafızasına kaydedeceğinden o videoyuda cihaz aracılığiyle seyredebilirsin bildiğim
    kadariyle böyle saygılar sevgiler.
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

teşekkürler bülent kardeş ama servis ile görüştüm olabileceğini söylemişlerdi.

Yorum yap

mmp3 hosgeldin tv den uydu alıcındakı tv scarttı sok dvd dende cıkanı uydu alıcındakı vcr scartı sok sonra dvd actıgında otamatık olarak devreye gırer

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X