• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Uydu Alıcısı Genel Özellikleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende değiştiricem de linux mu acaba bu?
    Kendine özgü bir cihaz enigma2 vs değil 2000lerin devamı daha gelişmişi diyebiliriz yani çift tuner pvr pip 3d sharingli ve bazı internet uygulamaları olan kullanımı basit eski 2000ler gibi rahat bir cihaz.
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Basit ve kullanımı rahat olan bu cihazdan beklentim Kaliteli ses ve görüntü sorunsuz paylaşım ve kayıt özelliğinin düzgün çalışması aklıma ilk gelenler.
      NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

şimdi server satan bir kaç firmayla görüştüm hepside next ten uzak durun diyorlar
        Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

19500 den sonra Next'en bir şey alınmaz adamlar ürettiği malın arkasında değil.Eskidendi o Next krallığı.Piyasada bu kadar firma 3d makina çıkarmadı nextmi akıl etti bunu.İptv özelliği olamayacaktır bence.Nextin şu an sattığı cihazların çoğu başka firmaların ürünleri üstüne Next logosunu basıyor ondan sonra yazılım desteği yok çünkü ürün kendi arge sinin ürünü değilki destek verebilsin.Ben şahsen bundan nextten kesinlikle cihaz almam alana da fazla beklenti içine girmemesini öneririm

Yorum yap

evet pluslardan sonra çıkan ürünler hep problemli buna katılıyorum ama artık nexten cihaz alınmaz diyenler bana linux olmayan vede nextten daha az problemli olup nextin özelliklerinide sunan bir marka bir cihaz gösterbilirmisiniz onu söyleyin ve bunu söyleyecek arkadaşımız lütfen önereceği cihazla nexti yanyana koyup tüm fonksiyolarını incelesin her iki cihazında artılarını ve eksilerini objektif olarak ortaya koysun.

NOT:Ben ne bayii ne servis elemanı nede firma elamanıyım sadece kullanıcıyım
            BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
            ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

Çıkınca bakar incelerseniz beğenirseniz alırsınız arkadaşlar size hitap etmiyorsa almazsınız olur biter birde hep yazılıyor diğer modeller klon cihazlar başka markaların ürünleri hep diye sonuç itibarı ile klonda sorun varsa aslındada ve tüm o model chipli 10larca aynı cihazı satan markalardada sorun var demektir nexte indirgemek yanlış olur 2000ler gibi kendine özgü değil o modeller demek daha doğru olur hepsi aynı suyun suyu ...
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

@mach1
                resimde arkada görünen o küçük cihaz uydudan paylaşım aparatımı?
                VESTEL UD9200 4K LED TV
                ARÇELİK 32" LED TV
                2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

A.Bozoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

@mach1
                  resimde arkada görünen o küçük cihaz uydudan paylaşım aparatımı?
                  Next Minix HD

Yorum yap

Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Next Minix HD
                    Hmm bana eski uydudan paylaşım aparatlarını (microbox) anımsattı, bilgilendirme için teşekkürler.
                    VESTEL UD9200 4K LED TV
                    ARÇELİK 32" LED TV
                    2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

Pembe minix ilk gelen test cihazı o evet..
                      Eklenen Dosyalar

Depo

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

ön tarafı 2000 süper pluslar gibi olsaydı daha şık dururdu sanırım. şahsi görüşüm...
                        Oyun bitince şah da, piyonda aynı kutuya konur...

Yorum yap

kinq76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          19500 den sonra Next'en bir şey alınmaz adamlar ürettiği malın arkasında değil.Eskidendi o Next krallığı.Piyasada bu kadar firma 3d makina çıkarmadı nextmi akıl etti bunu.İptv özelliği olamayacaktır bence.Nextin şu an sattığı cihazların çoğu başka firmaların ürünleri üstüne Next logosunu basıyor ondan sonra yazılım desteği yok çünkü ürün kendi arge sinin ürünü değilki destek verebilsin.Ben şahsen bundan nextten kesinlikle cihaz almam alana da fazla beklenti içine girmemesini öneririm
                          benim 19500 cis aslinda fg nin urunu onunde next yazan cikarmayi biraz kaldirdim altinda fg cikti 3d machina alanlar insallah bizim gibi sahipsiz kalmazlar

Yorum yap

uyducubaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            evet pluslardan sonra çıkan ürünler hep problemli buna katılıyorum ama artık nexten cihaz alınmaz diyenler bana linux olmayan vede nextten daha az problemli olup nextin özelliklerinide sunan bir marka bir cihaz gösterbilirmisiniz onu söyleyin ve bunu söyleyecek arkadaşımız lütfen önereceği cihazla nexti yanyana koyup tüm fonksiyolarını incelesin her iki cihazında artılarını ve eksilerini objektif olarak ortaya koysun.

NOT:Ben ne bayii ne servis elemanı nede firma elamanıyım sadece kullanıcıyım
                            bende bayi veya satıcı değilim 19500 zedelerden biriyim ama piyasada aynı fiyata yakın artı özelliklere sahip cihazlar var.Klon da var orjinal de.Ayrıyeten ip desteği var bu cihazların.Benim beklentim ürünü satarken iddia ettiğin özellikleri sattığın ürün karşılayacak.Yani 19500 cıs ın Nextin satış sitesinde torrent seçeneği,iptv özelliği vb özelliklerinin var olduğu iddia ediliyor ama bu özelliklerinin hiçbirinin olmadığı da açık otada ondan sonra üürün özelliğine bakıp işinize gelirse alırsınız demek ayrı bir ayıptır. Çünkü satılan üründe iddia edilen özeliklerin olmayacağı gün gibi aşikar.Kimse kimseyi kandırmasın.

Yorum yap

18000 HD CX MAĞDURUYUM.önce kalitesiz sonra daha az kaliteli ürün çıkaracağınıza adam gibi bir ürün çıkarın markanızı rezil etmeyin.artık no next !!!

Yorum yap

18000 de ne varmış ne mağdurusun ?

Depo

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X