• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Ethernet Ayarları Nasıl Yapılır?

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Dlink AP2100

Merhaba!

Dlink AP2100 vasıtası ile Dlink DSL 2600-a baglatı yapıyorum, bir süre calışıyor sonra görüntü duruyor (CW sıfırlar yazıyor), birkac dakikadan sonra yeniden calışıyor. İntenet-i her zaman calışıyor, portlar acık, şebekedeki bilgisayarlar internetden istifade ede biliyor.

problemi cözmemde yardımcı olmanızı rica ediyorum, teşekkürler.

Yorum yap

Çok güzel anlatım teşekkürler.

Yorum yap

ya ustalar bende Next 2000 Super HDTV var ayni sekilde eternet kablosu ile modeme bagladim (DHCP alan bulunamadi) yaziyor yardimci olurmusunuz tesekürler

Yorum yap

thankyou for above education ifo

Yorum yap

fatma42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ya ustalar bende Next 2000 Super HDTV var ayni sekilde eternet kablosu ile modeme bagladim (DHCP alan bulunamadi) yaziyor yardimci olurmusunuz tesekürler
            DHCP alan bulunamadı uyarısı modeminiz DHCP desteği kapalı konuma getirlmiş olduğundan , Kablonuzun problemli olduğundan kaynaklanma ihtimali yuksektir.. Olmaz ise ip aralığı biliyor iseniz modemizin Next YE 2000 HDTV ağ ayarlarınızı sabit (elle) girerek ag ayarları menüsünden URL yahoo ya ping gönderip deneyin..
            Computer High Engineer
            Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
            Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
            Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

thankyou for educational post

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X