• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

{ YENİ } Next YE-18500 HD CIS PLUS 25.08.2014 Tarihli Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• { YENİ } Next YE-18500 HD CIS PLUS 25.08.2014 Tarihli Yazılımı

{YENİ} Next YE-18500 HD CIS PLUS 25.08.2014 Tarihli Yazılımı -

Kod:
    Yazılım Notları :
    Kod:
    - Fabrika çıkış yazılımıdır.
    -
    Eklenen Dosyalar

Bu cihaz yenimi sampiyon usta.
    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

merhaba bu yazılım ne tür özellikler getirdi cihaza ?

Yorum yap

Hic boşuna ne işe yarar. Bilen yok yazilim veriyorlar hep hatali 2yildan beri18500hd pulus takıli yutupta kasmalar düzelmedii şimd ip yazilimi verdiler gidiyorum yaziyorum birşeyler cikmak istiyorum. Zorla cikiyor kasip duruyor bu aralar neyim yok yandan wayfi ile baglaniyorum bi yotuptan şarki dinleyin diyorum kitlenep kaliyor AC kapa yapiyorum akşam uydudan yine yazilim verdiler ne işe yaradi anladim hiç değişiklik yok maalesef açiklamada yok

Yorum yap

hocam 25.8.2014 yazılımda vifi sorunu var yani uydua günceledim vifi ciyazda takılı iken ciyaz açılık açılık kapanıyoy artı usebe takıliken kayıt mediyada muzik vefilim seyredemiyorum yani useb sisdeminde sorun var acil sorun var

Yorum yap

kardeşim siz beni hiç anlamıyorsunuz ben 18500cıs aldım vifi takılıken ciyaz hiç bir işlem taptırmıyor yutube ve server çalışmıyor hocam nezaman yeniyazılım çıkacak

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X