• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

lütfen herkez okusun!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

geçmiş olsun. iyiki bir kaybın yok. sakın boşver deme. peşlerini bırakma.

Yorum yap

geçmiş olsun arkadaşım
      website

Yorum yap

gereği neyse yapıcaksın usta bizim millet iyi niyetten anlamaz .nazım boşuna söylememiş koyun gibisin kardeşim gocuklu celep kaldırınca sopasını sürüye katılıverirsin adeta sana koyun gibisin demeye dilim varmıyor ama maalesef koyun gibisin kardeşim.evet üstat uğraşmadan mücadele vermeden bir yerlere gelinmiyor. gereğini yapmalısın .başka söze gerek yok.hepinize iyi akşamlar iyi çalışmalar.

Yorum yap

cimsky

gereği neyse yapıcaksın usta bizim millet iyi niyetten anlamaz .nazım boşuna söylememiş koyun gibisin kardeşim gocuklu celep kaldırınca sopasını sürüye katılıverirsin adeta sana koyun gibisin demeye dilim varmıyor ama maalesef koyun gibisin kardeşim.evet üstat uğraşmadan mücadele vermeden bir yerlere gelinmiyor. gereğini yapmalısın .başka söze gerek yok.hepinize iyi akşamlar iyi çalışmalar.

Yorum yap

hani birşeyler ekleyip yazardım ama formumuz izin vermez: hocam geçmiş olsun
            ne yapılması gerekiyorsa yap lütfen..
            BÜYÜK TÜRKİYE

Yorum yap

geçmiş olsun dostum ...

Yorum yap

arkadaşlar bu konuyla ilgili adli süreç bu gün başladı ve delilerimizi yetkili mercilere illettik sağolsun çok ilgilendiler.
                yanlız gün boyu benden bilgi aldılar veri sistemın yedeklerini enson alınmış kesatini istediler yanlız ortada vahim bir durum var şöyle anlatayım yedek kasetleri 1 ay öncesine ait bütün sıkıntı burda uzak masa üstünden yedek alıyorduk ama 2 numaralı servere ulaşamamışlar benıde ençok bu sevindirdi yanlız aklımı karıştıran bır durum var neden sorusu hiç eksik olmuyor.
                inanınki üstesinden gelınemeyecek zor bir durum ne keyifim kaldı nede moralim yanlız inanınki arkadaşlar bu zor durumu anlarsınız atlatmakta bir okadarda zor kaybolan bilgilerı yerine koymak günler alır belki ama emeğe inanki değer yok tamam anlıyorum benım bilgisayarımı çökerttin ama neden işyerim. ama serverlerdeki IP ler sonucu ortaya koyacak yada son noktayı gerekli mercilere bilgiler verildi inanıyorumki kısa zamanda sorun çözülür ve yanlız kendimi toparlamam için bir kaç güne ihtiyacım var bu konuda forum yönetiminin affına sığınacam belki birkaç gün sizlerle olamayıcam ama inanıyorumki beni sevenler beni anlayacaktır hepinizi seven @cımsky.

Yorum yap

Üzüldüm dostum Gecmis olsun

Yorum yap

gecmıiş olsun @cımsky
                    Dreambox-500s NEXT 8000 X-CAM PIONEER HD TV 43'' PLAZMA EKRAN :mzk:

Yorum yap

arkadaşlar işlerimi yoluna koyup yoğun bir tempolu birkaç günlük iştemposundan sonra yine sizlerleyim .

Yorum yap

en kısa zamanda kendini toparlaman dileğiyle geçmiş olsun kardeşim.

Yorum yap

sanal ortamda bu tür şahıslara karşı güvenliği elden bırakmamanın gerekliliği ne yazık ki bir kez daha ortaya çıktı...neden insanlar bu tarz şeylerden medet umarlar anlamam sanki istenildiğinde yardım edilmiyo da ... geçmiş olsun @CIMSKY

Yorum yap

geçmiş olsun kardeş.

Yorum yap

Geçmiş olsun sevgili arkadaşım.İnşallah adli süreçte bunu yapanlar cezalarını bulurlar.Allah sana kolaylıklar versin.Bilgilerin kaybolması ve tekrar aynı bilgilerin sisteme girilmesi ne demek iyi bilirim.Umarım en kısa zamanda eksik bilgilerini tamamlarsın.

Saygılar
                              I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
                              YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
                              2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
                              Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

geçmiş olsun hocam en kısa zamanda zamanda yakalnırlar inşallah

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X