• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

xxx

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

üstad oncelikle bu tip sorunlara takılmadıgın icin tesekkurler turkey forumda verilen o dosyanın zaten ne dosyası oldugunu o arkadasa cevaben verdigi siteden alıntı yaparak cevapladım. başka bir kişye ait soft cam dosyasını kendine mal etmeye calısan hacker bozuntusundan başka bişi degildir. tum kalbimle yanındayım
    saygılar
    İnsan iyi yaşasa da ölür ve başkası doğar. Ve en son doğan, bu sütunu incelerken, onu dikeni hatırlasın."
    Omurtag Han (?-831)

Yorum yap

hocam zaten iyilere pek yer olmaz sen kendine iyi bak akma kafaya

Yorum yap

alpgunalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        beyler bu ******* atarak izleyebildiğiniz 18+ kanal varmı cx süper plus usb siz cihaz kullanmaktayım ben bir faydasını göremedim de
        oyle bır kanalın sıfresı zaten su anda yok..16 derecedeki max paketı acık su an..

Yorum yap

BukemedİĞİn el.ÖpÜlÜr..elİnİ bÜkemedİler,ama ÖptÜrmesİnİ'de bİldİn.yenİ verdİĞİnİz yildirim hizi İle ****** İcİn .peŞİnen teŞekkÜrler..

Yorum yap

16 derece derken hotbört 13 derecede 3 derece türksata doğrumu dönecek uydu ismi nedir

Yorum yap

alpgunalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              16 derece derken hotbört 13 derecede 3 derece türksata doğrumu dönecek uydu ismi nedir
              eutelsat w2 16 derecede evet doğru türksata doğru.
              İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
              VU+ SOLO 2
              Popcorn Hour A-210
              TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
              UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
              DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
              NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
              DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
              NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

çok teşekür ederim verdiğiniz bilgi doğrultusunda kolayca ayarladım

Yorum yap

hocam öncelikle teşekür ediyorum çalışmalarınızdan dolayı dün akşam forumda belirtiğiniz ............. dosyasını cihazıma attım fakat tv 100 vb kanalları açamıdım. benim cihazım nex 200 xcı pulas yardımcı olursanız çok sevinirim

Yorum yap

mehmet1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    hocam öncelikle teşekür ediyorum çalışmalarınızdan dolayı dün akşam forumda belirtiğiniz ............. dosyasını cihazıma attım fakat tv 100 vb kanalları açamıdım. benim cihazım nex 200 xcı pulas yardımcı olursanız çok sevinirim
                    max paketını acması lazım suan sorun yok ... tekrar tarat pıd lerde sorun olabılır..

Yorum yap

ekurel ustam sizin verdiginiz ****** sürekli güncel siz yokken dijital adresinden indirdim gene buldum bi kaç yerden de buldum bunları kendim editledim gene düzelltim gene de döndügünüzü görmek güzel burası bi forum bazı arkadaşlar bu işi bilmeyebilirler bu normaldir ama küfür fazla olur bu yanlış döndügünüz için +rep

Yorum yap

hocam tekrar özür diliyorum benim uydum hörtbörte diger arkadaşların forumda yazdığı gibi 3 derece çevirerek diğer uyduyamı geçmem lazım benim bildiğim kadar tv 100 kanalı hörtdbörtte hörtbörtte eskiden bu kanalları ployboy tv, ve polsatları açıyşordu

Yorum yap

mehmet1978 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          hocam tekrar özür diliyorum benim uydum hörtbörte diger arkadaşların forumda yazdığı gibi 3 derece çevirerek diğer uyduyamı geçmem lazım benim bildiğim kadar tv 100 kanalı hörtdbörtte hörtbörtte eskiden bu kanalları ployboy tv, ve polsatları açıyşordu
                          Arkadaşım, Sayın Ekürel diğer sayfada açıklamış ama ben de yine yardımcı olayım. Hotbird'deki TV1000, Polsat paketindeydi o paket artık açılmıyor. Açılan TV1000, Max paketi içinde o da 16 derecede. Bu uyduyu, çanağın motorlu ise doğu yönünde üç derece çevirerek bulabilirsin. Motorlu değilse ikinci bir LNB'yi bir aparatla tutturarak alabilirsin. Kolay gelsin...

Yorum yap

her ne olursa olsun ben böyle kişileri kınıyorum

Yorum yap

selamlar ekurel kardeş... uzun süredir sizin yapmış olduğunuz hizmetlerin farkındayız ve herkes herşeyin farkında emin olun.... dışardan gelmiş ne olduğu belli olmayan dallamaların sözlerine bakarak, üstelik de onlarla tartışma içine girerek seviyenizi düşürmeyin. sizi seviyoruz...

Yorum yap

--> DCW

>>Update dcw for french lover 10-13E
                                >>Update dcw for freex tv1-2-xdream

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X