• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

telefunken pt 92 şase

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• telefunken pt 92 şase

cd 21 470 n bozuktu değiştim resim kenarlardan oldukça geniş gösteriyor teşekkürler

sekaradeniz Nickli Üyeden Alıntı
    cd 21 470 n bozuktu değiştim resim kenarlardan oldukça geniş gösteriyor teşekkürler
    Arkadaşım .Doğu batımı geniş gösteriyor.Onun doğu batı kondansatörü 680 NF/250 polyester kondansatör.biraz üzerinde bir direnç var.Değeri belli değil hale gelmiştir.Ben geçen gün başıma geldi 8.2 K ohm.attım.Sıkıntı kalktı.Bir onlara bak daha olmazsa servis ayarları menüsü varsa. 089 gir horizantıl ayarlarını bir yap bakalım.Enson olarakta entegreyi dene TDA 8145 sigorta direncinide bir bak 4.7 Ohm tak.İşin halolacaktır.Hayırlı işler kolay gelsin.:mzk:

6.8 Kohm Direnç BUH 515 tam önünde bir yerlerde.

CAHİLDEN DOSTUN OLACAĞINA
    ALİMDEN DÜŞMANIN OLSUN
    DÜRÜST OL DAİMA KAZAN

Yorum yap

ustam hayırlı işler
      pt 92 şase tvde vertikal horzantal ayarları bozuktu onu yaptım ama şuanda ses kısıkçıkıyo ses programlarının ayrını blmadiyim için yapamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim program ayarları lazım
      profilo 70 ekran
      menüsü özellikler bölümünden giriyorum o model

Yorum yap

arkadaşım eprom yazıcın varsa sistem kotrol entegresini söyle eprom göndereyim.Sesin epromda hangi versiyona denk geldiğini bilmiyorum.

CAHİLDEN DOSTUN OLACAĞINA
        ALİMDEN DÜŞMANIN OLSUN
        DÜRÜST OL DAİMA KAZAN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X