• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 sÜper (usb) lİ serİde uydu gÜncellemesİ 2008 yili sonunda baŞliyor.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı
    Evet Sayın FORUM Dostları BUGÜN TEKRAR Fuara gittim dediğim gibi DOKTOR ÜSTAT la
    birebir GÖRÜŞTÜM sizlere verdiğim HABER TAMAMEN DOĞRUDUR ,Güncelleme HİZMETİ
    Meltem Frekansı üzerinden olacakmış daha şimdiden HAZIRLIKLARA BAŞLANMIŞ,Sanıyorum
    KISA BİR zaman sonra bununla ilgili YAZILIM verilir. ÜSTAT Yılbaşı itibarı ile bu HİZMETİN
    BAŞLAYACACAĞININ MÜJDESİNİ VERDİ. Haydi tüm USB Li SERİ SAHİPLERİNE HAYIRLI OLSUN.
    İlgi ve bizlere verdiğin bilgiler için çok teşekkürler..Başından beri izliyordum bu haberi ama şimdi @doktor ve @mach1 üstadlar okeylediyse bu iş tamamdır çünkü yazılımları bizlere ulaştıracak olan kişiler onaylamış ......

Yorum yap

Next kullanicilarina hayirli olur İnŞallah

Yorum yap

Önce @dijitalci arkadaşıma bu konuyu paylaştığı için teşekkür ederim evet bahsettiği gibi olay tamamen doğru ben son gün olan pazar günü gittiğimde @doktor üstadım cihazlar ile ilgili bir konu anlatıyordu o ara sordum güncelleme olayını yanlış anlatırsam özür dilerim çok kısa bir sürede 2000 serilerine bahsedilen kanal üzerinden güncelleme yapılacağını ve güncelleme özelliklerini anlattı hatta güncellemede çoklu seçenek olacağını bahsetti kendilerine çabalarından dolayı çok teşekkür ederim emeklerine saygı duymamız gerektiğini bir kez daha bildiririm.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
        Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
        YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
        XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

üzücü haber

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Evet Arkadaşlar BUGÜN Fuara gittim ve UYDU DÜNYASI dergisinin FUAR ÖZEL
          SAYISINDA Next Sayfasında 2000 SÜPER (USB) li Seriye BU YIL sonundan itibaren UYDUDAN YAZILIM ve GÜNCELLEME Hizmeti verileceği yazıyor. Eğer bu HABER doğru ise tüm USB li seriye HAYIRLI OLSUN. :efferin:
          sayın dijitalci, almanyada bu işlerle uğraşan arkadaşımdan aldığım bilgiye göre söyledikleriniz doğru, ancak eksik olan bir şey var. o da, 2009 ocak ayından itibaren hotbird uydusunda arap kanalları haricinde izlenebilecek kanal kalmayacakmış, çünkü diğer bütün kanallar mevcut sistemlerini değiştireceklermiş, ilegal izlenmeye karşı avrupa birliği teknoloji inceleme ve geliştirme konseyi tarafından bazı kararlar alınarak medya kuruluşlarına iletilmiş. yine dediğine göre 1-2 günde bir değişen şifreler bile 1-5 dakikaya kadar indirilecekmiş. ve daha da kötüsü köklü yayın kuruluşları telefon, modem, kart vs. bütün olanakları kullanarak halkı yasal izlemeye dönmeye zorlayacaklarmış.

uydudan update olsa ne yazar? zaten bi anlamıda kalmadı, em güzeli kitap okumak
          NEXT&NEXTSTAR YE-2000-CIS-SUPER PLUS USB' li

Yorum yap

bekliyorum arkadaşlar daha oncesı forumda olması icin cok başlık actım olmasıda gereklı bek fazla bıyasada tutunamayan cıhazlarda varken bukadar iyi bir markada neden olmasın emek veren arkadaşlara tesekkurler

Yorum yap

bu şifre işine mutlaka bir çözüm bulunur bana göre. zira aksi takdirde d.t.ve xsmart haricinde cihaz satan kalmaz memlekette.
              Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

dijitalci arkadaş araştırmalarına teşekkür ederim. umarım umutlarımız boşa çıkmaz herşeye ragmen ustalarımızın emeğine sağlık diyorum

Yorum yap

calişmalarından dolayısıyla teşekkür ederiz emeye saygı
                  ÇÖZÜM ÇALIŞMAKTAN GEÇER... BAFF 6000 FTA TWİN...53 DEN OK...
                  42E.7E.7W.13E.19E.53E.

Yorum yap

şimdi arkadaşlar bu konuda bir yorum yapmak istiyorum next bu konuda sizce geçmi kaldı?
                    yani fuarda 5 yıldır uydudan güncelleme yapan xxx cihazlarının reklamı vardı gidenler bilir, acaba next teknoloji açısından bu xxx firmasından dahamı düşüktü yoksa?
                    Yoksa bütçesi turksat 3a yımı bekliyordu frekans kiramak için ?

Bunlar tartışmaya değer sorular değilmi? bu soruları tartışmadan önce bayi ve satıcılarını bir aile olarak gören firmanın size yazılımdan ne kadar para kazandırdığını düşünün? bu sektörde kaç senedir olduğunu ve neden uydudan yazılım yapmadığını düşünün BENCE sebebi bu para kazandırmak, Siizce?
                    bu konuya bence sadece son kullanıcılar sevinsin!!

Yorum yap

hadi hayili olsun
                      dreamboxdestek

Yorum yap

Arkadaşlar geçte olsa birşeylerin yapılması bence iyi her konu paylaştıkça daha iyi olur kanısındayım. Arkadaşların çoğu burda karamsal olarak düşünüyor bence hep ileriye bakmak gerektiğini düşünüyorum ve açılan mesajları arkadaşlar okudukça karamsallığa kapılıyor iyi şeyler düşünmek gerektiği kanısındayım haydi hayırlısı diyorum

Yorum yap

Slm

zador18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          sayın dijitalci, almanyada bu işlerle uğraşan arkadaşımdan aldığım bilgiye göre söyledikleriniz doğru, ancak eksik olan bir şey var. o da, 2009 ocak ayından itibaren hotbird uydusunda arap kanalları haricinde izlenebilecek kanal kalmayacakmış, çünkü diğer bütün kanallar mevcut sistemlerini değiştireceklermiş, ilegal izlenmeye karşı avrupa birliği teknoloji inceleme ve geliştirme konseyi tarafından bazı kararlar alınarak medya kuruluşlarına iletilmiş. yine dediğine göre 1-2 günde bir değişen şifreler bile 1-5 dakikaya kadar indirilecekmiş. ve daha da kötüsü köklü yayın kuruluşları telefon, modem, kart vs. bütün olanakları kullanarak halkı yasal izlemeye dönmeye zorlayacaklarmış.

uydudan update olsa ne yazar? zaten bi anlamıda kalmadı, em güzeli kitap okumak
                          bu dedikleriniz gerçekten üzücü ama ben buna pek ihtimal vermiyorum kesinlikle firma yetkilileri ve yayıncı kuruluşlar buna bir çözüm bulacaktır adı üstünde uydu yani yerel bir dağıtım sistemi değil aksine tüm dünyaya hitap eden bir sistem söyledikleriniz olduğu takdirde zaten uydu alımı kalmaz emin olun bu işten para kazanan insanlarda bunun önlemini alır saygılar!

Yorum yap

uydudan güncelleme iyi bir haber emek verenlere teşekür

Yorum yap

super bi haber
                              NEXT 2000 CIS SUPER PLUS
                              NEXT 2000 FTA USB
                              HEMCO IQ PLUS
                              DREAMBOX(KLON)yeni aldım birşey bilmiyorum
                              YUMATU TWİN UYDUDAN PAYLAŞIMLI
                              NEXT VBOX
                              150 CM BİLSAT ÇANAK
                              18' NEXT MOTOR

Yorum yap

Bu habere daha ne denir?