• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Tüm Serisi Güncel Kanal Listeleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• emeğinize sağlık tşk.ler...

Yorum yap

• Next 2000 CIS Super Sıralı Kanal Listesi Eklendi

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Next Süper Plus Serisi Sıralı Kanal Listesi
        Teşekkürler Uzman hocam

Yorum yap

• Next 2000 CX NET yeni kanal listesi eklendi 4 ve 2 uydulu sıralı

Yorum yap

• teşekkürler hocam

Yorum yap

• TÜM LİSTE güncellendi arkadaşlar 06.12.2008

YENİ GELEN TÜM KANALLAR İLAVE OLMUŞTUR BAZI UYDULAR KALDIRILMIŞTIR
              NEXT2000SÜPER HDTV -E-SATA VE E-SATASI HAZIR KANAL LİSTESİ

1.NOLU MESAJDA

12.UYDU
              BU.LİSTE..11.11.2008TARİHLİ Yazılımında hazırlanmıştır direk USB. ile 11.11.2008.TARİHLİ.YAZILIMIN ÜSTÜNE yükleyin sorun olmaz bilginize

SERVERA GÖRE SIRALI
              E-SATALI.CİHAZDA.HAZIRLANMIŞTIE.VE..E-SATASIZLARDA.KULLANABİLİR.BİLGİNİZE

Yorum yap

• uzman ustam sizde next 2000dpcis super pluslara güncel kanal listesi yokmu baktim ama göremedim.saygilar

Yorum yap

• http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=442

Yorum yap

• cx super plus son yazılıma hazır kanal listeleri uymuyor uyumsuz mesajı veriyor bilgilerinize

Yorum yap

• gulec52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      cx super plus son yazılıma hazır kanal listeleri uymuyor uyumsuz mesajı veriyor bilgilerinize
                      Merhabalar,
                      Sayın Gulec52 Bey,
                      Uyuşmaz, çünkü; o liste 02.12.2008 tarihine ait. Güncel Yazılımı ise 04.12.2008 tarihin de çıktı. Eğer yapabilirseniz Hex Editör ile kanal listesini edit edebilirseniz, elinizdeki kanal listesini yine de kullanabilirsiniz.
                      Bilgilerinize sunarım.
                      Saygılarımla.
                      "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• Next 8000 sıralı kanal listesi eklendi turksat hotbird sirus thor

Yorum yap

• bu güncel kanalları yüklemeden önce eski kanalları silmek gerekiyormu

Yorum yap

• behzatdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bu güncel kanalları yüklemeden önce eski kanalları silmek gerekiyormu
                            Merhabalar,
                            Sevgili Behzatdemir Bey,
                            Güncel kanalları yüklemeden önce cihazınız da bulunan eski kanalları silmeniz daha sağlıklı olur.
                            Bilgilerinize sunarım.
                            Saygılarımla.
                            "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

• Next 2000 FTA-USB Türksat-hotbirt-sirius-thor kanal listesi.13.12.2008 tarihlidir.
                              Listeyi TU®H@N 081 Arkadaşım düzenlemiştir.

http://uploaded.to/?id=rc21oa

Yorum yap

• slm üstadlar ben biraz acemiyim. 9000 CI var bende.en son bu siteden bulduğum güncel bi yazılımı atmıştım.ama bu kanal listesini uyduya hangi program aracılığıyla atıcam bulamadım.
                                bi yardımcı olursanız çok sevinirim arka sayfalara baktım ordan stblink die bi program indirdim.onunlamı atcam eğer öyleyse nasıl atıcam ufak bi bilgi verirseninz tam süper olur

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X