• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Cd Romu Klavyeden Acıp Kapayın

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Cd Romu Klavyeden Acıp Kapayın

Cd Romu Klavyeden Acıp Kapayın

CD Romu Klavyeden açıp kapatın programını kurun. Sonra gizli simgeler bölümünde sağ alt çubukta CD resmi görünecek sağ tıklayın ve Perefences /CD Drive (E) Open Door-Close Door olan yerlere tuşları atayın ve artık CD Rom klavyeden açılıp kapansın.

TIKLAYINIZ

bilgisayarım için farklı birşey arıyordum... sanırım buldum. ilgine teşekkür ederim...
    başarılar.

Yorum yap

teşekkürler hocam

Yorum yap

Teşekkürler

Yorum yap

Rica ederim. Güle güle kullanın arkadaşlar.

Yorum yap

wista ultimate süper oldu arkadaşım

Yorum yap

cok gereksiz bir program

.........................

Yorum yap

onurbe_844 Nickli Üyeden Alıntı
                arkadaşlar bence cok gereksiz bir program ........
                sevgili dostum;bu form bilgilerin tecrübelerin paylaşıldığı yer,sağolsun arkadaşımız bir iyi niyetle forma getirmiş ''isteyenler ,ilgilenenler,merak edenler''denesin kullansın öğrensin diye.bu yüzden bu arkadaşımızın emeğini hor görme ,küçümseme kimse sana bu programı kur,kullan diye mecburiyet koşmuyor.beğenmez yada ilgilenmessen ,arkadaşın emeğine saygısızlık yapma .bu arkadaşın yerinde sen olsan ve bu eleştiriyi sana yapsalar sence nasıl olurdu ? lütfen bu konuda biraz daha dikkatli olalım.

Yorum yap

Çok teşekkürler atlasgold arkadaşım.

Onurbe_844 arkadaşım , benim amacım bazı arkadaşların bilgisayar kasaları masa altında veya zahmetli yerde olan arkadaşlara cd romu kolay açabilmeleri için bu programı koymuştum.

Yorum yap

bunu rapidin dışında başka bır download edebilecegımız yere koyabılırmısınız.rapid yasaklı bendede...şirket pc si..

Yorum yap

Buyur arkadaşım buda rapitsiz. Güle güle kullan.

http://www.dosya.cc/CDROMUKILAVYEDENA_MAKAPAMA.rar.html

Yorum yap

bence gerek yok ama yinede sağol kardeş emeğine sağlık

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X