• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

rapıdshare den indiremiyoum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• rapıdshare den indiremiyoum

rapidshareden indiremiyorum yani free ye basiyorum gelen sayfada sanıyeler gelmiyor

lutfen bana yardımcı olun
    C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Olanlar kesinlikle iniyor kaldırılmış olanlar inmiyor bazı arkadaşlar çıkmayan dosyaları veriyor da ondan

Yorum yap

Ali neyi indiremiyorsun..?
      rapidde 1 saat içinde sadece 1 download yapabiliyorsun benim bildiğim, modemini kapa/aç tekrar ip atansın sana öyle gir rapide ve indirmeye devam et.

Yorum yap

hiç bir şey olmiyor

ben linki buraya koyiyorum sizde bir deneyin

http://rapidshare.de/files/34658990/...Sevda.mp3.html

ben free ye basanda bunları yaziyor
        You have requested the file -01_-_Gizli_Sevda.mp3 (4492 KB). This file has been downloaded 0 times already.

Your IP-address 85.185.2.14 is already downloading a file. You have to wait until it is finished.
        Premium-accounts can download many files at the same time. Get your own Premium-Account now. Instant download-access!
        If you are not downloading anything, you are using a proxy-server or a shared IP-address. A Premium-account solves this problem as well
        C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

Araçlar -int.seçenekleri-ayarlar-dosyaları görüntüle oradaki bütün dosyaları sil.tamam de ok.
          Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
          Anlat içinden geçenleri
          Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
          Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
          Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

aynı anda başka dosya indirmeyi denemişsin sanırım ondan indirmiyor

Yorum yap

ali_next Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Your IP-address 85.185.2.14 is already downloading a file.
              aynı anda başka dosya indiriliyor görünüyor. Aynı modemi başkaları ile ortak kullanıyorsan onlar da indiriyor olabilir aynı IP olur..

Yorum yap

sile Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Araçlar -int.seçenekleri-ayarlar-dosyaları görüntüle oradaki bütün dosyaları sil.tamam de ok.
                ben ingilizce dilinen kulaniyorum bunlari ingilizce yaza bilirmisin
                C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

organik81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  aynı anda başka dosya indiriliyor görünüyor. Aynı modemi başkaları ile ortak kullanıyorsan onlar da indiriyor olabilir aynı IP olur..
                  yeni bir ADSL almisim adsl aldim gunen bu sorun var ama hemenpaylas ve diyer sitelerden indire biliyorum yanliz bu rapidshare de indiremiyorum
                  C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

İnternet bağlantını kes. Başlat/ayarlar/denetim masası/internet seçenekleri üstteki resimde gösterilen yerleri tıkla. sonra tamam de. İngilizce de olsa yerleri aynıdır.

Yorum yap

başlatın star oldunu biliyorum ama ayarlar ve denetim masasi ve internet seceneklerini bilmiyorum
                      C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

arkadaşlar hala bende sorun var ne ypiyim:
                        C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X