• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Biss Keyleri Genel Sohbet Alanı (Yerli Platformlar Hariç)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bu hafta trt maç saati açılmadı , normalde ident 1fff idi, fakat 1ffe olarak değiştirdiğimde açıldı. acaba ident sürekli mi değişti?

Yorum yap

• bursaokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      bu hafta trt maç saati açılmadı , normalde ident 1fff idi, fakat 1ffe olarak değiştirdiğimde açıldı. acaba ident sürekli mi değişti?
      evet arkadaşım 1ffe yapınca açıldı. ukrayna ingiltere maçı var şuanda.

Yorum yap

• merhaba arkadaşlar yeni bir uydu aldım next 16500 FTA modelini ,bazen şifreye giren Ntv ,trt3,trt1 kanallarını izleyemiyorum ,biss şifresi ,emu denen menüler varmış ama o kADAR gezdim menüleri ayarları bir türlü bulamadım ,bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
        iyi günler

Yorum yap

• arkadaşlar selam cihazım sunny 9070 ntv sport un keylerini girdigim halde açılmıyor seyredemiyorum maçları yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

• zaferc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            merhaba arkadaşlar yeni bir uydu aldım next 16500 FTA modelini ,bazen şifreye giren Ntv ,trt3,trt1 kanallarını izleyemiyorum ,biss şifresi ,emu denen menüler varmış ama o kADAR gezdim menüleri ayarları bir türlü bulamadım ,bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
            iyi günler
            Buraya bir göz at arkadasim bu senin isini görecektir, selamlar.

Yorum yap

• Arkadaşlar benim makina yumatu MX Plus.
              Biss *** bölümü olmayan yazılıma elle yeni bölüm nasıl yaratabilirim???

Yorum yap

• buakşam star şampiyonlar ligine biss koyacakmış şifreye ulaşabilen var mı acaba

Yorum yap

• KAZAKİSTAN SPORT Türksat 42 11023 H 4340 1FFF OO OO OO OO OO OO OO OO Feed yayın maçlarda ****** değişebilir

Yorum yap

• ntv bıss bılen varsa bı yardımcı olursa sımdıden cok sagolun
                    AZAN KAVİMLERİN BAŞLARINA ALLAH TÜRKLERİ MUSALAT EDER

Yorum yap

• USTAXXX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ntv bıss bılen varsa bı yardımcı olursa sımdıden cok sagolun
                      Cihazına uygun Softcam dosyasını güncelle, açık alanda yerli platform şifresi bulunmaz.

Yorum yap

• merhabalar bilgisayardan recevere nasıl proğram yüklenir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Yorum yap

• tintoni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          merhabalar bilgisayardan recevere nasıl proğram yüklenir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
                          Buradan inceleyiniz.
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=1175
                          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                          www.next.com.tr

Yorum yap

• selamlar Ustatlarım 26.03.2010 tarihli yazılımda biss anahtarların cas ıd ıd gibi formatlar değişti NBA TV nin formatları nasıl bilgilendirirseniz sevinirim saygılar.....

Yorum yap

• redrobin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              selamlar Ustatlarım 26.03.2010 tarihli yazılımda biss anahtarların cas ıd ıd gibi formatlar değişti NBA TV nin formatları nasıl bilgilendirirseniz sevinirim saygılar.....
                              nba tv seyredemezsınız şifre degıştı
                              yenı şifre bılınmıyor
                              .Tic

Yorum yap

• aKay_a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                nba tv seyredemezsınız şifre degıştı
                                yenı şifre bılınmıyor
                                Şifreleri istemedim CAS ID ve ID gibi formatlarını sormuştum TRT de dahil olmak üzere ilgin için teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X