• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 19500 cx superior 02.10 2016 yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 19500 cx superior 02.10 2016 yazılımı

yeni menü eklendi karakter düzenlemeleri yapıldı
    online güncelleme eklendi h.olsun

Kod:
    http://s9.dosya.tc/server/n6qu8w/files.rar.html

sn.kardeşim yeni yazılımı yükledim,çok teşekkürler ederim.senden bir kaç ricam olacak,tabiiki yapabilirsen.powervu ve tandberg sisteminide ekleyebilirmisin,ayrıca yeni menüdeki kanal listesinin rengini yani sarı tonunu birazcık daha koyu renk yapabilirmisin.ayrıca uydu arama süresi 33 dakika sürüyor,ilgine teşekkürler.

Yorum yap

dahada iyi konuma getirecem emin olabilirsin şuan cihazında ek olarak tuner eklediğinde tvin özelliği olacaktır ve aktiftir server 40 ta online güncelleme eklendi böylelikle yeni güncellemeler alabilirsin son sistem machinanın xcryproto modüllerini ekleyerek powervu ve tandberg eklenebilinir alt yapı aynı bendeki tek sorun test cihazlarım yok yoksa neler neler yapılır senin ve diğer arkadaşlarımızdan yazılım testlerini vererek çalışıyorum yoksa elimde test cihazları olsa herşey çok farklı olurdu

Yorum yap

birde 18500 hd plusa el atsan tadından yenmez , yada editörü bizimle paylaşsan biz kurcalasak saygılar
        kay:

Yorum yap

memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          dahada iyi konuma getirecem emin olabilirsin şuan cihazında ek olarak tuner eklediğinde tvin özelliği olacaktır ve aktiftir server 40 ta online güncelleme eklendi böylelikle yeni güncellemeler alabilirsin son sistem machinanın xcryproto modüllerini ekleyerek powervu ve tandberg eklenebilinir alt yapı aynı bendeki tek sorun test cihazlarım yok yoksa neler neler yapılır senin ve diğer arkadaşlarımızdan yazılım testlerini vererek çalışıyorum yoksa elimde test cihazları olsa herşey çok farklı olurdu
          sn.kardeşim ilgine çok teşekkürler ederim.sana bir önerim olacak,elimde benim next 19500 superior cx-nextpoınt-next ye-2000 cx süper plus yani usb si yok olanından-next tiger -hıremco macroboxplus-goldmaster sat-94000 cı ve linx ne-1024F modeli olan uydu alıcılarım var sana hepsini göndersem sen onlarla istediğin herşeyi yap ve bana tekrar işin bittikten sonra gönderebilirmisin ve ayrıca bunlarla test etmen kaç gün sürer çünkü ben evde süperıor ve poınti kullanıyorum ama süperıor bir süre sende kalabilir.bende 1 uydu kalırsa iyi olur.iyi akşamlar kardeşim.

Yorum yap

tiger 2010 yazılım hazır sayılır kamilabi2006 free server ekliyorum ccam versyonu çok eskli onu değiştiriyorum bu gece denersen sevinirim 19500 için şuan powervu eklemeleri yapıyorum modüller çalışırsa sağlam birşey olacak

Yorum yap

Tiger 2010 a ne zamana hazir olur.varmi boyle bir calisma.

Yorum yap

tiger bugün eklenecektir testlerden sonra mach1forumdan verilecektir

Yorum yap

Guncel

Yorum yap

memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    tiger 2010 yazılım hazır sayılır kamilabi2006 free server ekliyorum ccam versyonu çok eskli onu değiştiriyorum bu gece denersen sevinirim 19500 için şuan powervu eklemeleri yapıyorum modüller çalışırsa sağlam birşey olacak
                    sn.kardeşim alakana teşekkürler ederim.seni bekliyor olacağım.iyi çalışmalar.

Yorum yap

bende tiger için bekliyorum.free server eklemişsin.şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

yazılımı ne zaman yayınlarsınız.

Yorum yap

Memoli1478 kardes yazilimi bitirebildinmi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X