• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D smart ek paket

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• D smart ek paket

Bu belgesel kanalları çoğu üyeye yine 4ay hediye edildi sms veya email ile çoğu üyeye ise kapalı bu nasıl saçmalık kimde açık kımde kapalı cvp larınızı bekliyorum:alalal:
    NEXT MACHİNA 3D
    2000 UEFA KUPASI
    2000 SÜPER KUPA
    4 YILDIZLI TEK TAKIM

Bende kapalıydı ve BTK üzerinden iptal açtırdım ve iptal ettirdim.
    Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

Bende edecektım ama 1yıllık peşin almışım bitince artık
      NEXT MACHİNA 3D
      2000 UEFA KUPASI
      2000 SÜPER KUPA
      4 YILDIZLI TEK TAKIM

Yorum yap

Benim taahütümün son 2 ayıydı böyle risk aldım onlarda neden kapatıyorsunuz diye bile sormadılar.
        Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

acaba sorun biz demi onlar damı adamların kampanyasına baktım aile paketi demişler 27 tl fiyat koymuşlar 13 tane kendi kanalları 30 tane zaten uyduda normal cihazlarla izlediğimiz kanallar sonrasında 10 adet kanal daha koymuş fiyat 37 tl olmuş 7 kanal daha koymuş fiyat 47 tl 10 kanal daha fiyat 57 tl sonrasında 3 kanal 69tl yani toplamda 43 kanalı ayda 69 tl den 24 ay taahhüt ederseniz ödeyeceğiniz para 1.656 tl sizce değer mi bence değmez 13 tane kanala ayda 27 tl isteyen ve kendi cihazları beş para etmeyen doğan gurubunun yalanlarla müşterilerini kandırması ve buna inanıp para verdiğimize göre demekki sorun bizdeymiş ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X