• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

20 günlük bebegin inanilmaz ölümü

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 20 günlük bebegin inanilmaz ölümü

Fatih'te kimliği belirsiz kişiler tarafından bir aracın altına bırakılan valiz içerisindeki 20 günlük kız bebek, hareket eden otomobilin altında ezilerek hayatını kaybetti

Fatih Yıldırım Caddesi Rendeci Sokak üzerinde meydana gelen olayda, Muzaffer Akarsu akşam evine gelerek aracını park etti.

Salih Zeki İlköğretim Okulunda hademe olarak çalışan Akarsu sabah işe gitmek için aracına bindi. Otomobili hareket ettiren Akarsu ileri doğru manevra yaptı.

Otomobilin tekerinin birşeyin üzerinden geçtiğini fark eden Akarsu, araçtan inerek kontrol etmek istedi. Valizi görerek açan ve içerisinde bebekle karşılaşan Akarsu büyük şok yaşadı.

HASTANEYE GÖTÜRDÜ AMA

Valiz içerisinde bebeği görerek şoka giren Akarsu, bebeği hemen yakında bulunan özel bir hastaneye götürdü. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen 20 günlük bebek kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede incelemeler yaptı. Sabah saat 07:00 sıralarında gerçekleşen olayla ilgili herhangi bir tanığa rastlanamadı. Polisin valizin içerisinde 'İşim gücüm yok. Çocuğa bakamıyorum' şeklinde bir not bulduğu öğrenildi.

Gözaltına alınarak polis merkezine götürülen Akarsu' nun ilk ifadesinde “Aracı hareket ettirdim. Ancak bir şeyi ezdiğimi fark ettim. Aşağı inip valizi açınca bebeği gördüm. Hemen hastaneye götürdüm" dediği öğrenildi.

İfadesinin tamamlanmasının ardından Akarsu'nun adliyeye sevk edilmesi beklenirken, polis çevredeki kameraları inceleyerek bebeği bırakanın kimliğini belirlemeye çalışıyor.

Allah böyle şerefsizlerin belasını versin çocuk yaparlar ama bakacak yürekleri yoktur yazıklar olsun...
    MACHİNA - 3-D
    8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
    PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
    TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X