• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Machina 3D Alanlar Buraya-II

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• caganelk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kolay gelsin ..

- Vip şifreniz gönderildi.

Yorum yap

• resmi nasıl ekleyecem

Yorum yap

• AŞAĞIDA gerekli AÇIKLAMA mevcuttur...TIKLAYINIZ.

http://www.mach1digital.com/mach1for...02&postcount=1
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• resim ekledim usta inşaalallah dogru ekledim yardımın içi çok teşekkurler digitalci

Yorum yap

• welato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

resim ekledim usta inşaalallah dogru ekledim yardımın içi çok teşekkurler digitalci
            Evet istenen resim tamamdır, VİP şifreniz sizede en kısa sürede gönderilecektir.Ayrıca teşekkürler benden. Cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanınız.
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• welato Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

resim ekledim usta inşaalallah dogru ekledim yardımın içi çok teşekkurler digitalci
              - Vip şifresi gönderildi.

Yorum yap

• üstat bende vip şifresi alabilirmiyim yeni katıldım aranıza resmi göndermeye çalıştım

Yorum yap

• kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

üstat bende vip şifresi alabilirmiyim yeni katıldım aranıza resmi göndermeye çalıştım

Merhabalar sizinde cihazınız hayırlı olsun güle güle kullanmanızı dilerim... VİP şifreniz en kısa zamanda yollanacaktır.
                  MACHİNA - 3-D

Yorum yap

• kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

üstat bende vip şifresi alabilirmiyim yeni katıldım aranıza resmi göndermeye çalıştım
                    - Vip şifreniz gönderildi.

Yorum yap

• çok teşekkür ederim üstat

Yorum yap

• benimde bügüm geldi cihazım.bitürlü çalıştıramadım.16lı daısc var sadece TÜRKSAT BAZI TP LERDEN YAYIN ALABİLDİM.BİDE İPTV NASIL çalışır yardım lütfen

Yorum yap

• loppezz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          benimde bügüm geldi cihazım.bitürlü çalıştıramadım.16lı daısc var sadece TÜRKSAT BAZI TP LERDEN YAYIN ALABİLDİM.BİDE İPTV NASIL çalışır yardım lütfen
                          BURASI cihaz alıp VİP şifre isteme bölümüdür.Önce YUKARDAKİ gibi bir RESİM çekiniz ve BURAYA koyunuz.!!!
                          MACHİNA - 3-D

Yorum yap

• Ben de ekledim. Kolay gelsin

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Cihazınız Hayırlı olsın VİP şifreniz en kısa sürede gönderilecektir..
                              hocam benim şifrem gelmedi
                              selamlar

Yorum yap

• agurkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Ben de ekledim. Kolay gelsin
                                VİP şifreniz en kısa zamanda size yollanacaktır...Cihazınız hayırlı olsun güle güle kullannınız.

aharun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                hocam benim şifrem gelmedi
                                selamlar
                                Sevgili kardeşim LÜTFEN kusura bakmayın sanırım TASARIM kardeşimin gözünden kaçmış olsa gerek ben kendisine gerekli HATIRLATMAYI yapacağım sizede VİP şifreniz en kısa zamanda yollanacaktır.
                                MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X