• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

@usb ve kopyaları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Kardeşler, gerçekten neyin ne olduğunu kimin mantar kimin faydalı olduğunu herkes biliyor.
    Ancak bu gibi densiz kişilerede bir şekilde haddini bildirmek gerekiyor.

Davanızda sonuna kadar haklısınız, ortada EMEK var gerisi yalan.

Selamlar.

Yorum yap

EKUREL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      @uzman arkadasın forumunda benım ne kadar serefsız oldugumu yazan uste cıkan arkadasımız @usb ıle ılgılı hakkımı mahkemede sonuna kadar arayacagımı buna ses cıkarmayan arkadaslarımızada tesekkuru bır borc bılerek .. bundan sonra sonuna kadar susacagımı ve hakkımı mahkemede arıyacagımı butun arkadaslarımıza beyan ederım..
      saygılar sunarım...
      Az çok biliyoruz ustadım kimin ne mal olduğunu,Bahsi geçen zat-ı muhterem hemen hemen tüm forumlardan defedildi.
      Yani anlayacağınız bir iki forumda cirit atıyor milletten çaldığı kopya dosyalarla.
      Lütfen lafını edipte o güzel canınızı sıktığınızı bence hiç değmez.Saygılar...

Yorum yap

Sevgili ihtiyar daha ben senin gibi evladı yaşındakilere yalakalık yapamadığımdan o işi hiç denemiyorum.
        Bak sen bu işi baya bir kıvırmışsın daha ne istiyon.
        Ayrıca beni bir tanısan dudağın uçuklar onun için beni hiç tanımak isteme sen.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X