• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Nerde o eski uydu yayınları arıyoruz duyurulur

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Nerde o eski uydu yayınları arıyoruz duyurulur

1 sene öncesine kadar ne güzeldi

Multiler var dı ? ne kadar güzel filmler veriliyordu maçları vardı vs.
    Tps ler açılıyordu

Şimdi öyle mi en izlemediğin kanal bile şifreleme sistemi değişmiş açılmıyor.
    İnanın geçenlerde 2 gün uğraştım başka uyduya geçeyim diye astrayı düşündüm oradaki paketleri çekeçek çanağım olmadığı için mecburen hotbirde kaldım

Şu an benim için hiç bir çekiçiliği yok hotbirdün çoğu zaman açmıyorum bile ve yazılımda yüklemiyorum eskisi kadar nasılsa ilginç bi şey yok diye

Bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ama ben yeni bir paket olmadıkça takılmayı düşünmüyorum.

Haklısın aynen bende diyebilirim.
    NEXT 2000 CI PLUS inf

Eskide olsa canavar gibi

kay:

Yorum yap

size thor uydusunu tavsiye ederim ama ne kadar bilginiz var onu bilemem

Yorum yap

emu ile dvm edeceksen yola thor ile siruis derim.sharingte ise hotbird_astra_eutel w2 39 doğu derecelerdeki uydular derim

vbox48 eleştirmek değil önemli olan
        NEXT 9000 ULTRA.newcamd 1 yazılımı Next YE-9000 XCam Ultra 10.02.2010 Yazılımı
        DREAMBOX 800 HD (2 TANE)
        DREAMBOX 500 S GEMİNİ 4.70(2 TANE)
        diseqc motor power tech 1 tane power jack 1 tane:20 uydu:
        INVERTO DİGİTAL-LABS WHİTE TECH UNİVERSAL SİNGLE LNB HDTV DVB-S2 COMPLİANT HD READY
        _NEXT 2000 SUPER CİS(2 TANE) -NEXT 2000 CX
        _NEXT 8500 XPA
        _NEXT 7500 XPA (2 TANE)

Yorum yap

Thor uydusu ankaradan 90 cm çanakla net olarak tüm kanalları çekermi

Yorum yap

tkz585 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            1 sene öncesine kadar ne güzeldi

Multiler var dı ? ne kadar güzel filmler veriliyordu maçları vardı vs.
            Tps ler açılıyordu

Şimdi öyle mi en izlemediğin kanal bile şifreleme sistemi değişmiş açılmıyor.
            İnanın geçenlerde 2 gün uğraştım başka uyduya geçeyim diye astrayı düşündüm oradaki paketleri çekeçek çanağım olmadığı için mecburen hotbirde kaldım

Şu an benim için hiç bir çekiçiliği yok hotbirdün çoğu zaman açmıyorum bile ve yazılımda yüklemiyorum eskisi kadar nasılsa ilginç bi şey yok diye

Bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ama ben yeni bir paket olmadıkça takılmayı düşünmüyorum.
            çok çok haklısınız....

Yorum yap

astra uydusunda ne varki oradaki premier kanallarıda uçtu yani anlayacagın onlarda yok benden size tavsiye sadece türksata dönün hiçbir şeyi kurcalamayın paranız varsa sharing yapın hepsini acar tabi birde internet olacak..........
              next machina 3d

Yorum yap

İstanbulda 90 lık çanak ile thor veya siruis mümkün mü? eğer oluyorsa hemen çevireceğim

m1ali üstat bende
                Next ye 2000cx super plus (usb) li var ayrıca evimde kablo net var.
                2 çanak 90 lık turksat ve hotbirde bakıyor bu sistem ile sharing yapmam mümkün mü?
                bana biraz yetersiz gibi geliyor hani drembox türü bir alıcı olması gerekmez mi?
                ayrıca sharing güvenli mi IP numarası belli olmuyor mu bildiğim kadarıyla sürekli internete bağlı olması gerekiyor

Yorum yap

tkz585 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  İstanbulda 90 lık çanak ile thor veya siruis mümkün mü? eğer oluyorsa hemen çevireceğim

m1ali üstat bende
                  Next ye 2000cx super plus (usb) li var ayrıca evimde kablo net var.
                  2 çanak 90 lık turksat ve hotbirde bakıyor bu sistem ile sharing yapmam mümkün mü?
                  bana biraz yetersiz gibi geliyor hani drembox türü bir alıcı olması gerekmez mi?
                  ayrıca sharing güvenli mi IP numarası belli olmuyor mu bildiğim kadarıyla sürekli internete bağlı olması gerekiyor
                  sirus için 90 lık yeterli tohora en az 120 lik gerekli
                  BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                  ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

Adıyamandan thor ve sirus için kaçlık çanak gerekli arkadaşlar
                    [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

sivastan 110 luk çanak ile thordan yalnızca 1 tp alıyorum.
                      ¤¤ 42 LM 760S-K2 PRO ANDROİD-KORAX İPBOX HD-HOMOTECH 1200SE-TÜRKSAT-ASTRA 19-HOTBİRD-EUTELSAT 7 ¤¤
                      ¤¤ -NEXT DİSEQ MOTOR- 110 CM ÇANAK- ¤¤

Yorum yap

qommagene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Adıyamandan thor ve sirus için kaçlık çanak gerekli arkadaşlar
                        kaliteli bi yayın istiyorsan sa en az 2 metre olacak
                        SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR...
                        HER LAFA VERECEK CEVABIM VAR...
                        AMA İLK ÖNCE BAKARIM...
                        LAFMI DİYE...
                        SONRADA SÖYLEYENE BAKARIM...
                        ADAMMI DİYE...!!!

Yorum yap

trakyadan 120 cm canak full thor (Y)
                          AKILLI OLUP DELİLERLE UĞRAŞACAĞIMA DELİ OLURUM AKILLILAR BENİMLE UĞRAŞSIN !!!!!!!!!!

Yorum yap

ellegir

ellegir diyorlar giremiyoruzniye dosyalarla yükliyemiyoruz

Yorum yap

direk usbden niye yükliyemiyoruz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X