• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TÜrksat ArŞİv>>>31-10-2005/25-02-2008

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• belgesel olması iyi de d.t.üzerinden yayın yapacak olması en çok abonelerin işine yarayacaktır...
    Forum Kuralları

Yorum yap

• yaw bu ans tv niye böyle oldu anlamadım diğer kanallarda sorun yok bu ans 1 aydır böyle anten 90 lık neden acaba arkadaşlar bir yardım edin?????

Yorum yap

• eskiye oranla biraz fark var ama yinede sinyal iyi sayılır...
        Forum Kuralları

Yorum yap

• frekansı düşür öyle dene örneğin 11.800 H 02400 ......5/6 ....ANS TV suanki frekansı bu sen 11.799 H 02400 ......5/6 ....ANS TV yap başını bazen lnblerde bu tip orun yapıyor bi böyle dene

Yorum yap

• Clup tv...

12614 V 3003 5/6 Clup tv yayında,gene chat kanalı...:firca:

Yorum yap

• yaw öğlenleri kırılma oluyor kanalda gece sinyal biraz daha iyi oluyor neyse arkadaşlar hepinize teşekkürler ediyorum ilginiz için sevgiler.

Yorum yap

• cartel_28 Nickli Üyeden Alıntı
                bilgi için teşekkürler @aSlı
                Arkadaslar defalarca uyarılara yazılan mesajlara ragmen hala tesekkur butonnu kullanmıyorsunuz..

Lütfen tesekkur butonnu kullanın..

Yorum yap

• cartel_28 Nickli Üyeden Alıntı
                  yaw öğlenleri kırılma oluyor kanalda gece sinyal biraz daha iyi oluyor neyse arkadaşlar hepinize teşekkürler ediyorum ilginiz için sevgiler.
                  LNB desitirin sorun cozulecektir..

Yorum yap

• ARKADAŞLAR ŞU İŞE YARAMAZ KANALLARI BURAYA TASIMAYA GEREK VARMI ?

Yorum yap

• Ntv turkiye almanyadan

Merhaba
                      Ntv türkiyeyi almanyadan izlemeyebilmek mümkün mü Türksat üzerinden? 120 cm Anten var ve Dbox2 linuxlu. Ne yazikki cekmiyor. Ntv avrupa maclarda yayinlari kesiyor o yüzden Ntv türkiye lazim.

Saygilar

Yorum yap

• alikoç Nickli Üyeden Alıntı
                        ARKADAŞLAR ŞU İŞE YARAMAZ KANALLARI BURAYA TASIMAYA GEREK VARMI ?
                        @alikoç işe yarar veya yaramaz arkadaşlar burada karşılık beklemeden elinden geldiğince birşeyler sunmaya,yenilikleri aktarmaya çalışıyorlar,hoşunuza gider veya gitmez ayrı konu ama bir emek veriliyorsa buna da saygı duymak gerekir...
                        Forum Kuralları

Yorum yap

• http://www.satcom.gov.tr/t2a_dogu.htm
                          ntv tr.kapsama alanı burada göz atınız...
                          Forum Kuralları

Yorum yap

• ilginç bir durum ustalar lütfen yardım

başlıkta dediğim gibi gerçekten ilginç bir durum yada ben ilk defa görüyorum.ss2 digital tv kartım var.hortbird ve türksat uydum var hortbirdü çok iyi seyrediyorum fakat sorun türksatta. normalde televizyondan bakıyorum frekanslar %80-85 ve kanallara açılıyor fakat ss2 ile bilgisayarda topu topu 10 kanal bakıyorum trtler.cine5,viva,kanal7,kanal a.geri kalan diğer kanalları tıkladığımda hiç birinin frekansı yok ve frekansı olmadığından da açmıyor.ilginç olanda televizyonda baktığım da mütiş sorun yok.fakat ss2 de 10 tane kanaldan başka kanal açmıyor.hiç birinin frekansı yok televizyonda çok iyi frekans var iken bilgisayda yok neden acaba .güncel transporter dosyasıda indirdim 0420 ini attım transporter dosyasnın içine ama yinde yok.digital kartım da bir sorun mu var.ustalar lütfen yardım.şimdiden ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim

Yorum yap

• sevgili @jeyru,
                              sorunun dvb-s' i ilgilendiriyor, sanırım sorumlu arkadaşlar taşırlar. nickini görünce yanıtlama dürtüsüyle yazma zorunluluğu hissettim. dostum geçmişde altdvb ile bayağı uğraşmıştık. sonuçda olmadı galiba. altta linkini verdiğim üçü bir arada auto setupu bir denemeni öneriyorum. sorununa gelelim, tv'de sinyal kalitesi 80 lerde izleyebildiğin kanalları bilgisayarda izleyememen bana normal geliyor. recevier ile alınan sinyaller oldukça yüksek, hala öğrenciliğn devam ediyorsa ki Kocaeli'nde okuyordun sanıyorum, kış şartlarıda etkili ss2 ile sinyalin daha düşük olması birçok kanalın sinyalini alamamanı getiriyor. ve izleyemiyorsun. çanağın ince ayarı ve lnb ayarını çok iyi yapıp sinyal kalitesini yükseklere çekmelisin, bence çözüm yolu bu.
                              sevgi ve selamlar.

http://www.mach1digital.com/mach1for...newpost&t=5948

Yorum yap

• mrb 51ceng kardeş sen beni tanıyosun baya yada unutmamışsın ama kusura bakma ben tanıyamadım.ama artık tanırım .şaşırttın beni desem yalan olmaz.alt dvb baya uğraştığım doğru artık da uğraşmıyorum kendimi çok yordum progla devam ediyorum.ama linki tıklayıp bi bakarım.sorunum havalardan filan deil sanırım başka bişey ama bulacam inşallah.sanırım digital kartımla alakalıbişey olsa gerek.neyse memnun oldum görüşmek üzere...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X