• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ÖSYM ile KPSS ortaöğretim başvuruları bugün başladı!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ÖSYM ile KPSS ortaöğretim başvuruları bugün başladı!

Ortaöğretim düzeyindeki vatandaşların katılım sağladığı KPSS ortaöğretim sınavı başvuruları bugün başlıyor. ÖSYM tarafından gelen açıklamaya göre 30 Eylül tarihine kadar alınacak olan başvuruların elektronik ortam üzerinden alınabileceği biliniyor. Bu kapsamda sabah saatlerinden itibaren konuyla ilgili araştırmalar da hız kazandı. Peki, KPSS ortaöğretim başvuruları ne zamana kadar alınacak? ÖSYM ile 2020 KPSS ortaöğretim başvurusu nasıl yapılır, başvuru ücreti ne kadar?

KPSS ortaöğretim başvuruları bugün başlıyor! Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından alınacak olan başvuruların 30 Eylül*e kadar devam edeceği bilinirken Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde din hizmetlerinde görev yapmak isteyen ve DHBT*ye girecek bu düzeydeki vatandaşların da başvurularını gerçekleştirmesi gerekiyor. Bu kapsamda vatandaşlar işlemlerini gerçekleştirmeye başladı. Peki, KPSS ortaöğretim başvuruları ne zamana kadar alınacak? ÖSYM ile 2020 KPSS ortaöğretim başvurusu nasıl yapılır, başvuru ücreti ne kadar? İşte detaylar…

ÖSYM İLE KPSS ORTAÖĞRETİM BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? KPSS BAŞVURU ÜCRETİ NE KADAR?
    Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından gelen duyuruya göre KPSS ortaöğretim başvuruları 15-30 Eylül 2020 tarihleri arasında alınacak. Bu kapsamda Devlet kadrosunda memur olarak hizmet vermek isteyen vatandaşların başlayan süreçle beraber konuya ilişkin araştırmaları da hız kazandı…

KPSS ORTAÖĞRETİM SINAVI NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE?

KPSS ortaöğretim sınavı 22 Kasım 2020 tarihinde düzenlenecek.

KPSS ORTAÖĞRETİM BAŞVURULARI NE ZAMAN?

KPSS ortaöğretim sınavı başvuruları ÖSYM tarafından 16-30 Eylül 2020 tarihleri arasında alınacak. Başvuru tarihlerini kaçıran adaylar için geç başvuru 8-9 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

KPSS 2020 SINAV TAKVİMİ

KPSS Lisans (GENEL YETENEK-GENEL KÜLTÜR, EĞİTİM BİLİMLERİ) 06 Eylül 2020 tarihinde uygulandı.

KPSS Lisans (ALAN BİLGİSİ) 1. gün : 12 Eylül 2020 tarihinde uygulanacak.

KPSS Lisans (ALAN BİLGİSİ) 2. gün : 13 Eylül 2020 tarihinde uygulanacak.

KPSS Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) : 20 Eylül 2020 tarihinde uygulanacak.

KPSS Ön Lisans : 25 Ekim 2020 tarihinde uygulanacak.

KPSS Ortaöğretim : 22 Kasım 2020 tarihinde uygulanacak.

KPSS BAŞVURULARI NASIL VE NEREDEN YAPILIR?
    Kamu Personeli Seçme Sınavı başvuruları ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden T.C kimlik ve şifreyle giriş yapılarak tamamlanacak. Sınav ücreti ödeme işlemleri ÖSYM "ÖDEMELER" alanında kredi kartı ve banka kartıyla anlaşmalı bankalara yapılabilecek.

KPSS BAŞVURU EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

https://www.osym.gov.tr/TR,19509/202...-15092020.html
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Hazırlanıyor...
X