• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 ULTRA Özellikleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yok

serafet Nickli Üyeden Alıntı
    Dostlar paylaşım şu an açıkmı?

Yorum yap

yok

serafet Nickli Üyeden Alıntı
      Dostlar paylaşım şu an açıkmı?
      arkadaşım yok yok yok çok kötü oldu

Yorum yap

mach 1 ustam pazertesi bekleyiniz dedi.sabırlı olun.

Yorum yap

Bu share olayı olduğu zaman erotik kanalların yanında belgesel kanallara da yer verilirse çok iyi olur...
          Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

ozonder35 Nickli Üyeden Alıntı
            Bu share olayı olduğu zaman erotik kanalların yanında belgesel kanallara da yer verilirse çok iyi olur...
            ilerde o da olacaktır @ozonder35 bekleyip hep beraber gorecegiz ..

Yorum yap

cihaz süper yeni aldım Büyüksün Mach1

Yorum yap

oncelıkle genelde cıhaz ıyı yanlız kullanma klavuzunda osd ayarları ıcınde vdf on yapılısa dısplay yazısı soldan saga kayar ıbaresı var ancak menude bu gorunmuyor neden dır bılgısı olan varmı

Yorum yap

sanırım yeni yazılımlarda bu konu dikkate alınacak.

Yorum yap

WARRIOR2003 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    oncelıkle genelde cıhaz ıyı yanlız kullanma klavuzunda osd ayarları ıcınde vdf on yapılısa dısplay yazısı soldan saga kayar ıbaresı var ancak menude bu gorunmuyor neden dır bılgısı olan varmı
                    dostum o soruyu ben "next 9000 x cam ultra isteklerinde" defalarca sordum.en son @doktor ustadımız oyle bır duzeltme yazılımı olacagından bahsettı ama bır gelısme yok beklıyoruz ...

işte o link ....tıkla...
                    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=19796
                    Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

malesef artık hiç bir şey açmıyor galiba makinalar çöpe gidecek galiba...

Yorum yap

emino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Dilersen sen at daha ilk günden yan çizmeye başladınız.Hep bana hep bana düşüncesinden artık kurtulun.
                        DREAMBOX 800 HD
                        Yaptığın iyiliği hatırlama, gördüğünü unutma. (C.Chillon)

Yorum yap

Arkadaşlar newcamd1 açık niye atiyosunuz makinayı newcamd2 için başından söylemişlerdi ücretli servır olacak diye şuana kadar izlenenler reklam amaçlıydı herhalde.Gülü seven dikenine katlanır.Saygılar
                          Next9000 Ultra-Next2000 cıx plus,çanaklar 3ad.90sm ve 1ad.120sm.motorlu

Yorum yap

satılık 9000 ultra temiz ikinci el

satılık ikinci el 9000.ultra mct.sct animaux ok

Yorum yap

Recever dünyasına yaklaşık 2 ay kadar önce girdimm..cihazlarla ilgili hiç bir bilgi sahibi olmamamdan ötürü geniş çapta bi araştirma yaptımmm.. aLacağım ürün hem keseme uygun hemde benim isteklerime cevap verebilecek nitelikte olması gerekiyordu izlenimlerim doğrultusunda bana en uygun oLan cihazın NEXT & NEXTSTAR olduğuna karar verdimmm... şuan 9000 ultra kullanıcısıyım cihazımı hem görüntü yönünden hemde işLevsel bakımdan çok beğeniyorumm ve şuan aramızda duygusal bir yakınlaşma var üstelik beni bir çok kötü alişkanLiklarimdanda vazgeçirdi herkeze tavsiye ederimmm...

NoT: Benim Mach1le veya next firmasıyla yakından uzaktan hiç bir alakam yoktur.. Bu yazıyı reklam amaçlı felamda yazmadımmm.. Kimseyi poh poh lamak gibide bir niyetim yok yanLiş anlaşilmak istemem, Ben cihazımdan ve burda verelilen hizmetten gerektiğinden fazla memnun kaldım..Bu sebebden dolayı memnuniyetimi dile getiriyorumm... yiğidi öldür ama haKKını ver politakasını uygulamak benim en büyük hakkım diye düşünüyorummm.... Herkeze saygı ve seLamlar

( Ayrıca şunu belirtmek istiyorum hiç bir beyaz eşya elektronik alet ürün satıcılarında ben böyle bir hizmet bu yaşıma geldim görmedimm NEXT ailesinde hizmet olayı bende gerçek anlamda memnuniyet hissi yarattı , gerçekten türkiyede güzel şeyler yaparak bizlere örnek davranışlar sergiliyorsunuzz )

TEŞEKKÜRLER NEXT ve AİLESİ

Yorum yap

yaklaşık iki aydır bedava izliyorduk..Cihazı neden çöpe atma ihtiyacı hissettin anlayamadım .vermeden almak allaha mahsusutur. mach1 üstat hiç bir zorunluluğu yokken haya bile edemediğimiz yayınları izletti.cihazın new cam özelliğinin çalışabilirliğini gösterdi bundan sonrası bize kalmış.bence 9000 ultra sınıfının en iyisi .bedava server verilirse iyi verilmezse tu kaka

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X