• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Allok Mpeg Converter İle .ts Formatına Çevirme [Resimli]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hocam bu allok çok işimize yazıyor artık pcde flim izlemiyorum direk tsye çevirip izliyorum
    NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
    D-SMART NEXT 9500 X CIS
    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• Ellerİne SaĞlik TeŞekkÜr Ederİm.

Yorum yap

• emeği geçen arkadaşlara teşekkürler

Yorum yap

• tasakorlar sizlara

Yorum yap

• Ben yaptım. Süper oldu. DVD den film aktardım, görüntü ve ses süper oldu...
            18500hd+mini amigo

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• teşekkürler

Yorum yap

• MPEG_Streamclip isimli programı çalıştıramadım yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

• MPEG_Streamclip isimli programı bilgi verirmisiniz

Yorum yap

• :iyyy::ters:
                      aldeniz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      MPEG_Streamclip isimli programı çalıştıramadım yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

• MPEGStreamClip programının çalışabilmesi için bilgisayarında "quicktimealt190" isimli programın kurulu olması gerekir.

Yorum yap

• ayefe Nickli Üyeden Alıntı
                          İlgin için teşekkürler,
                          video dosyamı inceleyince çözmüştüm bende sorunu 23.978 fps olmuş audio ayarı 25 fps yapınca sorunum düzeldi.
                          bendede aynı sorun vardı teşekürler

Yorum yap

• walla ben birsürü xvid codec li görüntüyü bunun alyacağı ts çevirmek için uğraştım her seferindede kırıklar oluştu görüntüde o yüzden bıktım uğraşmıyorum, şu cihazın firmware ine 2 codec koysalar hepsibi oynatır ama inatla koymuyolar insanları convert etmekle uğraştırıyorlar böyle anlamadım gitti yawwww!!!!!!!

Yorum yap

• starforces Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              walla ben birsürü xvid codec li görüntüyü bunun alyacağı ts çevirmek için uğraştım her seferindede kırıklar oluştu görüntüde o yüzden bıktım uğraşmıyorum, şu cihazın firmware ine 2 codec koysalar hepsibi oynatır ama inatla koymuyolar insanları convert etmekle uğraştırıyorlar böyle anlamadım gitti yawwww!!!!!!!
                              üstad zaten söyledin olsaydı inan ki şimdiye kadar olurdu belki alt yapısı musayit degildir şimdilik ilerde belki olur nexte inat diye bir şey olmaz her zaman en iysini yapmaya çalışıyor saygılar

Yorum yap

• starforces Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                walla ben birsürü xvid codec li görüntüyü bunun alyacağı ts çevirmek için uğraştım her seferindede kırıklar oluştu görüntüde o yüzden bıktım uğraşmıyorum, şu cihazın firmware ine 2 codec koysalar hepsibi oynatır ama inatla koymuyolar insanları convert etmekle uğraştırıyorlar böyle anlamadım gitti yawwww!!!!!!!
                                Size çay getirmesini de ister miydiniz?? :ehehe:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X