• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

epg sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• epg sorunu

arkadaşlar xcam 8000 cihazım ile digiturk epg bilgilerine ulaşamıyorum. sizde de aynı sorun var mı? sadece programın adı yazıyor. detay bilgilere ulaşamıyorum.

Gmt +2 yapıp doğru saati ayarlayın ve ON yapın ardından digiturk EPG bilgileri gelecektir.

Yorum yap

kotoy Nickli Üyeden Alıntı
      arkadaşlar xcam 8000 cihazım ile digiturk epg bilgilerine ulaşamıyorum. sizde de aynı sorun var mı? sadece programın adı yazıyor. detay bilgilere ulaşamıyorum.
      tabiki pride haklı ama bu epg olayı yayıncı firmayada bağlı mesela herkanalda epg data aktarım bilgisi gelmiyor
      saygılar...
      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

evet su ana kadar epg yayını genelde yok1fakat digiturk için +2 ve +3 u dene arkadasım...
        İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Mach 1 hocam yazılım için teşekkürler.Gerçekten xcamlarda hiçbir problem yok.Yalnız size bir şey sormak istiyorum xcamlarda epg tuşu özellikle DT kanallarında tek satırdan sonra devamını göstermiyor.Multilerde vs.kanallarda tamamını gösterdiği halde bahsettiğim kanallarda tek satırdan sonrası çıkmıyor bende buna bir anlam veremiyorum.Saat ayarları gmt açık +2 saat.Bu konuda bilgileriniz nedir.Tekrar teşekkür ederim.Saygılarımla.
          Dt epg hep öyle idi öylede kalacak karagoz çalışma yok o konuda ve doktor olmayacak demişti daha evvel ...
          Vuduo2-120 cm motorlu uydu sistemi.

Yorum yap

Şimdi bakıyorum EPG Bomba gibi çalışıyor....sorun yok.

Yorum yap

digicom Nickli Üyeden Alıntı
              evet su ana kadar epg yayını genelde yok1fakat digiturk için +2 ve +3 u dene arkadasım...
              ne deneyecek arkadaş @digicom?
              BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

GMT ayarlarından bahsetmek istemiş digicom..

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
                  ne deneyecek arkadaş @digicom?
                  GMT ayarlarıydı arkadasım.saygılar...
                  İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

sorun yok..
                    "Bizim Gerçek Kıldıklarımıza Onların Hayalleri Erişemedi"

Fatih Sultan Mehmet

Yorum yap

arkadaşlar yani epg ye bastığınızda mesela o anda yayınlanan filmin tüm detaylarına ulaşabiliyor musunuz? Konusuna, oyuncularına falan. Benim bir arkadaşımda başka marka bir receiver var ve digiturk epg bilgilerinin tamamına ulaşabiliyor ama xcam 8000 de sadece 1 satır bilgi çıkıyor.

Yorum yap

Haklısın aynen öyle cıkıyor 8000lerde..Yapabilecek birşey yok..
                        Kısa ve öz olarak bu bir eksiklik bence.!

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
                          Haklısın aynen öyle cıkıyor 8000lerde..Yapabilecek birşey yok..
                          Kısa ve öz olarak bu bir eksiklik bence.!
                          sana katılıyorum dostum
                          no coment

Yorum yap

kotoy Nickli Üyeden Alıntı
                            arkadaşlar yani epg ye bastığınızda mesela o anda yayınlanan filmin tüm detaylarına ulaşabiliyor musunuz? Konusuna, oyuncularına falan. Benim bir arkadaşımda başka marka bir receiver var ve digiturk epg bilgilerinin tamamına ulaşabiliyor ama xcam 8000 de sadece 1 satır bilgi çıkıyor.
                            8000 x camlarda fazla detay göstermiyor tek satır ama 8000 x cam plus pcm1725 lerde detayları ile görünüyor.
                            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

umarım bir cozumu vardır vede uygulanır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X