Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Uydular - Frekanslar - Feed'ler > Popüler Uydular ve Frekanslar > Astra 19.2ºE

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 26-11-2008, 18:54   #21
selcuk1a
Üye

selcuk1a kullanıcısının avatarı

Üye No: 41370
Giriş: 12-01-2007

Uydu Alıcısı: İnpax2007smallsüperfta,next2000süpercısplus

sayın turkaplus aldığın lnb cihazı iki başlık tek bağlantı ise mantık kuralları içerisinde cihazın içinde gömülü switch disec vardır yani sen aslında baştan beri bildiğin birşeyi panikleyip şaşırdın sonra herşey karmaşık geldi sakin kafayla deneyerek olayı çözmene sevindim yeni sistemin hayırlı olsun arkadaşım....
selcuk1a is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-07-2017, 15:10   #22
amazoom
Yeni Üye

Üye No: 17335
Giriş: 09-06-2006

bende atlanta 6 derecede olan astra ve hotbird izlemek için monoblock lnb aldım ancak ne yazıkki başaramadım...hotbird merkez dedim,sol tarafta olanıda astra için düşünmüştüm ama hotbirdi buluyorum 2.lnb astarada ise sinyal hiç yok...anlamadım gitti...

aldığım lnb..!
amazoom is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 18-07-2017, 15:30   #23
bilgekaan
Üye

Üye No: 129438
Giriş: 02-07-2015

Uydu Alıcısı: nex mini 2000 mancinni

Kart Paylaşımı: yok

ustalar bende çanağı asrra yaptım bunun yanında hoort uydusunu nasıl alabilirim yada alabilirmiyim
bilgekaan is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
The Following User Says Thank You to bilgekaan For This Useful Post:
vitamin (03-10-2017)
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık