Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Uydular - Frekanslar - Feed'ler > Popüler Uydular ve Frekanslar > Turksat 42ºE

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Eski 01-08-2017, 01:52   #1
guven1966
Yeni Üye

Üye No: 127658
Giriş: 05-10-2014

Uydu Alıcısı: next mancini3d

Varsayılan uydu bulucuda dayzek sorun

bugün merkezi sistem uydu ayarına gittim trsatı ayarladım sonra hodbirdi ayarladım trsatta sinyal 100 94 süper hobirdde 100 82 buda güzel eve
indik trsat süper ama hodbird sinyal yok dedi tekrar catıya cıktım sinyal 100 82 var eve indim sinyal yok bende dayzek aramaya baktim
1 sırada trsat 2 ci sırada trsatı gösteriyor oysa 2 ci sırada hodbirdi göstermsi lazımdı uydu bulucum satfinder 3 hd daha öncede yaz mıştım neden dayzek
kontrolünde 2 tane trsatı gösterir santral hatasımı var bende satral arızalanmış dedim deyişirse hodbird gelir dedim dogrumu yaptım NOT dayzek kotrolunü hani
arama nenünü altında dayzek ararız sabtralde hangi uydu varsa 1 2 3 4 diye söyler 1 ci uydu trsat 2ci uydu hodbird 3 ci uydu digitürk 4 cü uydu azersat
bunun gibidayzek kontrolü yaparım gittigim evlerde konuyu uzun tuttum umarım anlata bilmişimdir şimdiden teşekkür ederim
saygılarımla
guven1966 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-08-2017, 15:49   #2
guven1
Yeni Üye

Üye No: 128491
Giriş: 26-01-2015

Uydu Alıcısı: netx 3d machina

Yardimci olabilecek arkadaslar yokmu anlata mamışmıyÄ«Ä«m sadece sebebi ne ola bilir satfinder 3hd uydu bulucu oto dayzekten baktın zaman catida kac tane canak varsa târayak size söylr bu catida 2 uydu va trsat hodbir sinyaller olmasina ragmen dayzek ta hodbirdi görmüyor yerine trsat 2 yaziyor belki basına gelen varır cevap yazar
guven1 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 03-08-2017, 23:18   #3
guven1966
Yeni Üye

Üye No: 127658
Giriş: 05-10-2014

Uydu Alıcısı: next mancini3d

ben yazayım santral hatası varmiş bilginize gittim düzelttim
guven1966 is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları