• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-smart Kanal Sıralaması

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

tekrar konu acmak istemedim sadece cevap bekliyorum
    AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

newdigitalist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Alıntı:
      D Smartın sözleşmesinden alınmıştır.

Madde 4- Tarafların hak ve yükümlülükleri :

b- Digital uydu alıcısının satınalınmış olması nedeniyle Şirket'in ( Alp Görsel....)
      herhangi bir borç ve yükümlülüğü bulunmamaktadır. Digital uydu alıcısının kullanıcı tarafından satınalınmış olması , kullanıcıya şirketin herhangi bir şekilde ücretli ya da ücretsiz yayın yapmasını veya hizmet sunmasını talep etme hakkı vermemektedir

Vallahi üstad TAM ÜZERİNE BASMIŞSINIZ...Fazla söze hacet yok...
      şu yazıdan sonra buraya yazmak ihtiyacını hissettim
      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

oldukça ilginç...
        no coment

Yorum yap

15 yıldır bu işi yapıyorum.bana sorduklarında bu cihazı önermiyorum yarın bir gün başımın ağrıyacağını biliyorum.alan müşterilerde cihazın ağır olduğunda şikayetçi.özgürlük varken neneden kendimizi kısıtlayalım.

tele on hikayesi gibi

Yorum yap

D-smart bayisi olarak siz arkadaşlarımla paylaşmak istediğim bilgileri sunuyorum ..öncelikle d-smartın hantal oluşu konusunda ve benzri eleştrilere katılıyorum ..ancak cihazın ve şirketin önemli avantaşlarınıda bir bayi olarak bire bir şahit oluyorum .
            şöyleki...
            1 en son cartoon network kanalı (kanal50) iki gündür çok seçenekli dil desteğini sundu. bir tuşla dilerseniz ingilizce dilerseniz türkçe izleyebilirsiniz . bu da yabancı dil eğitimine ilgi duyan arkadaşlar için önemli bir güzellik..
            2 diğer platformlar gibi ..kulanıp kullanmamasına bakılmaksızın sizleri her ay ücrete tabi tutmaz... yükleyeceğiniz köntürü dilediğiniz zaman harcarsınız..
            2-forımlarda bir çok arkadaşımız bazen kanal frekanslarını soruyor ..d-smart 600e kadar kanal listesini kendi tasarrufunda bulunduruyor ve bazen kanal sıralamasında 9 dan sonra 12 ci kanal var yani aradaki 10 ve 11 inci kanal yok ..bu da ileride o kanal sırasını şimdiden rezerve eden tv kanalı d-smart tarafından otomotik olarak eklenip bir sabah uyandığımızda o boşluktaki listeye kanal eklendiğini görürsüznüz.
            4 cihaz .yakında teletext hizmeti verecektir ..
            5 cihaza kumandanızı kullanarak uydudan yazılım güncellemesi yapabilirsiniz.
            uydu eklenebilir ..ilk çıktığında 600 kanaldan 800 kanala kadar eklenebiliyordu ama şu an 1000 kanala kadar genişletildi .
            bunun haricinde bir d-smart kullanıcı olarakta şunları söyleyebilirim.
            1-cihaz khantal ..loceler uydudan yuklenirken epey geç yükleniyor ..
            2- ve sözleşmedeki 4 madde düşündürücüdür ..
            sevgiler saygılar

Yorum yap

isteyen alır istemeyen almaz kimse kimseye zorla cihaz satmıyor şahsen ben beyeniyorum sevgiler

Yorum yap

arkadaşlar herhamgi bir kanalı eklemek için ne yapmak gerek? ve kanal sıralamasını nasıl değiştirebilirz? kanal ekle seçeneğinde ekleme yapınca başarılı olamadı. Next YE-9500 XCIS D-SMART
                kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

puhu Nickli Üyeden Alıntı
                  arkadaşlar herhamgi bir kanalı eklemek için ne yapmak gerek? ve kanal sıralamasını nasıl değiştirebilirz? kanal ekle seçeneğinde ekleme yapınca başarılı olamadı. Next YE-9500 XCIS D-SMART
                  ben kanal ekleden digitürk kanallarını utelsat üzerinden ekledim. ancak denildiği gibi 600 den sonrasına eklendi. yanlız bir önceki sayfada arkadaşımızın biri kanal sayısının 1000 e kadar çıktığını yazmış. bu yazılım ilemi mümkün oluyor. cihazda bulunan yazılımın güncel olup olmadığını nasıl bilicez

Yorum yap

teşekkür ederim...
                    N U S A Y B İ N L İ 47

Yorum yap

yeni kanallar geldi kanal 69,57,98 ve 99 yeni 24 saat filim kanalları....slmlar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X