• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Filmdeki İleri sarmanın uzunluğu varmı sizde yani idx?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Filmdeki İleri sarmanın uzunluğu varmı sizde yani idx?

Arkadaşlar öncelikle herkese slmlarımı sunuyorum. Ben usbye ts uzantılı filmler indiriyorum ve tvde izliyorum fakat ileri sarma dosyası yani idx dosyam yarım saatlik için ileri sarıyor ama bana 1.5 saat veya fazla ileri saran idx dosyası lazım acaba sizde varsa lütfen paylaşabilirmisiniz. Benim 4 gb belleğim var uydu cihazına takıp idx i tvden bir kanaldan örnek amaçlı bir video kaydetmeye çalıştım ama anca yarım saate kadar dayanabildi ve kayıt hatası verip programdan çıktı yoksa sonuna kadar kaydedip idxi çıkartacaktım çıkartamadım acaba lütfen sizde varsa paylaşabilirmisiniz. Her filme yarım saatlik idx ekliyorum filmde anca %25 e kadar ileri sarıyorum ondan sonrasını mecburen sarmadan izliyorum...Yardım edecek olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin diyorum ve teşekkür ediyorum...

bu idx dosyaları ileri sarma için mi, hiç bilmiyordum. iki saatlik kaydın idx i başka filmlere olurmu yani..

Yorum yap

Yeni verilecek yazılımda sanırım hd li modeldeki gibi videoyu istenilen yerden oynatmaya başlama özelliği eklenecektir sanırım.Zira hd li modele yeni yazılımda bu eklenmiş.

Kolay gelsin.

Yorum yap

engina81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        bu idx dosyaları ileri sarma için mi, hiç bilmiyordum. iki saatlik kaydın idx i başka filmlere olurmu yani..
        *.idx dosyasının adını izlemek istediğiniz video ile aynı yaparsanız olur tabiki. Tek dezavantajı ileri geri sararken resimleri göremezsiniz.

Örnek:
        Nat Geo Wild.ts
        Nat Geo Wild.idx

Şeklinde.

Yorum yap

Evet engina81 arkadaşım tasarım arkadaşın dediği gibi ileri sarma dosyasıdır ama resmi görünmez... Örneğin spiderman.ts videomuzun ileri veya geri sarılmasını istiyorsanız bunun yanında spiderman.idx dosyası olursa vede film 1.5 saatten fazlaysa idx dosyasının boyutu en az 1.5 veya 2 mb olması lazım ama bende 648kb olduğu için anca yarısına gelmeden önce bitiyor ama ileri sarma yapmazsanız filmi izlemeye dvm edebilirsiniz ancak ileri sarmanın sonuna gelipte ileri sarmaya devam ederseniz filmi kapatır ve baştan izlemek zorunda kalırsınız bunun için iler sarmayı sonuna gelmeden önce basmamanız gerekir ve filmi izleyebilirsiniz
          Birde şu dosyayı payalaşacak kimse yokmu oda olsa çok mutlu olcam....

Yorum yap

ayefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            http://rapidshare.com/files/135731604/cd1_36.idx.html
            buyur 1'36'' lık bir idx dosyası
            yanlız bu çakma idx dosyaları görüntüsüz olarak ileri geri görevi yaparlar bilgin olsun.
            Google'dan aratın daha farklı uzunluktada bulabilirsiniz selamlar saygılar...

Yorum yap

MAKARACI Nickli Üyeden Alıntı
              Yeni verilecek yazılımda sanırım hd li modeldeki gibi videoyu istenilen yerden oynatmaya başlama özelliği eklenecektir sanırım.Zira hd li modele yeni yazılımda bu eklenmiş.

Kolay gelsin.
              eğer bu gerçekleşirse çok güzel olur...

Yorum yap

7 saat

7 saatlik kayıt idxi. umarım işine yarar.
                http://rapidshare.com/files/17493718...L_D_1.idx.html

Yorum yap

Ya arkadaşlar çok teşekkür ederim beni şaşırttınız hele 7 saat için ileri sarmaya daha da şaşırdım yardımlarınız için çok teşekkür ederim.....

Yorum yap

bilgiler için bende teşekkür ederim.

Yorum yap

Bende olayı akşam deneme yaparken çözdüm. Gece 4 GB kayıt yaptım ama daha pc ye çıkarmadım. Bu 7 saat iyi oldu elimizde bulunsun. Bi yanlış tuşa basınca sil baştan oluyordu.
                      Herkese kolay gelsin

Yorum yap

Arkadaşlar ts uzantılı dosyaya ne yapmalıyımki ileri ve geri sarabilsin?

Yorum yap

canuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Arkadaşlar ts uzantılı dosyaya ne yapmalıyımki ileri ve geri sarabilsin?
                          İzlemek istediğin video ile aynı isimle bir *.idx dosyası temin et.

Yorum yap

gcakir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            7 saatlik kayıt idxi. umarım işine yarar.
                            http://rapidshare.com/files/17493718...L_D_1.idx.html
                            arkadaşım, rapid collector zone açman gerek, yoksa bu dosya 10 kez indirilebilir, ve bu limit dolmuş... Başka bir siteye yükleyebilir misin?

Yorum yap

czcrk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşım, rapid collector zone açman gerek, yoksa bu dosya 10 kez indirilebilir, ve bu limit dolmuş... Başka bir siteye yükleyebilir misin?
                              evet arkadaşlar bu konuda yardım bekliyoruz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X