• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Premiere Genel Sohbet Bölümü

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• slm arkaslar .thor 1 derece. .var sımdılık .ustalarımız dan sevıncli haberler beklıyoruz.

Yorum yap

• 23.5 astra da select kino premere direklerdeki filimlerin aynis 11635 v28500 dvb s2 hd uydu alicisiyla izleniyor 7 tane select kino kanali 2tane malüm kanal var icinde

Yorum yap

• Evet arkadaslar premiere:ler nds.ye gecti artik yok

Yorum yap

• erkan1971 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          23.5 astra da select kino premere direklerdeki filimlerin aynis 11635 v28500 dvb s2 hd uydu alicisiyla izleniyor 7 tane select kino kanali 2tane malüm kanal var icinde
          arkadas sende hangi cihaz var

Yorum yap

• skystar_27 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Evet arkadaslar premiere:ler nds.ye gecti artik yok
            iyide bize nds destekli yazılım verildi neden açmıyorki
            next machina 3d

Yorum yap

• m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              iyide bize nds destekli yazılım verildi neden açmıyorki
              Ne alaka illaki NDS destekli yazılım verildi diye açması mı gerekiyor? Bul k.eyleri gir elle izle o zaman.

Yorum yap

• premiereler gitti mi?

Yorum yap

• malesef

Yorum yap

• niye premiere yok?

Yorum yap

• iyi akşamlar arkadaşlar premier prs 104500m güncel yazılımı ve kanal listesinin programlarını nasıl bulabilirim

Yorum yap

• tito003 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        iyi akşamlar arkadaşlar premier prs 104500m güncel yazılımı ve kanal listesinin programlarını nasıl bulabilirim
                        bu konu sadece astra19 derece doğu uydusunda bulunan premier paketi ile ilgili bir topiktir arkadaşım premier recevier bölümü recevierler kısmındadır
                        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

• avdanli42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadas sende hangi cihaz var
                          dream 800 ve vantage hd ikiside var

Yorum yap

• bulursak k.e.y. açar izleriz bizde sence nds destegi olmaz ise k.e.y leri girsen bile açar mı benim demek istediğim nds alt yapısı var ise yakında bununla ilgili şeyler olabilir ben illa açar demedim
                            next machina 3d

Yorum yap

• m1ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              bulursak k.e.y. açar izleriz bizde sence nds destegi olmaz ise k.e.y leri girsen bile açar mı benim demek istediğim nds alt yapısı var ise yakında bununla ilgili şeyler olabilir ben illa açar demedim
                              dostum son verilen yazılımlarda yalnızca sirus uydusuna ait 1-2 kanal için eklenmiş premierler yeniden verilecek yazılımlara eklenirse olur
                              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• trakya bölgesinde oturuyorum 90cm canakla 420 kanal alıyorum ck ince ayar lazım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X