• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

yazılım icn yardım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yazılım icn yardım

arkadaşlar merhaba yazılım atmadan önce reset yapmak icin 8000xcamlardaki gibimi reset atacağız yoksa 9000xcam ultraların reset atımı farklımı anlata bilirmisiniz şimdiden teşekkürler

menüden girip direk fabrika ayaralarına döndüreceksin hepsi bu başka resete gerek yok....

Yorum yap

muhtarkemal028 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar merhaba yazılım atmadan önce reset yapmak icin 8000xcamlardaki gibimi reset atacağız yoksa 9000xcam ultraların reset atımı farklımı anlata bilirmisiniz şimdiden teşekkürler
      arkadaşım ultrada önce sistem bilgilerine gel orada hafıza yönetimi var kumandadan ok yap fabrika ayarlarına dön var ok yapınca resetler

Yorum yap

arkadaşlar güzelde yazılımdan sonra ne yapmam gerekli reseti tekrar nasıl atıcam

Yorum yap

Emu açma: Menu-Bilgi-1973 girin BİLGİ yazısı yeşil olur emu aktiftir kapamak için gene aynı işlem..
          Key girme menusu: kanal üzerinde mute sonra exite basın
          Mavi tuş 13 kareye bölme ekranı
          Sarı tuş oyunlara giriş
          yeşil tuş zoom
          kırmızı uhf tuşu equalizer menusune giriş
          Hafıza yönetimi: şifre 0000 girin yazılım atmadan yeni kanal vs bilgilerini backup almak için hafızayı yedekleyi tıklayın bekleyin ...

Yeni yazılım atılıp factory döndükten sonra aynı menuden hafıza geri yükle deyin kanallar geri gelir vs

Backgrounda resim atma kanal seyrederken beğendiğiniz an pause tuşuna basın kırmızı ile yakala yapın sonra arka plan olarak kaydet mavi tuş yapın arka fona o anki canlı resmi koyar

Yorum yap

arkadaşlar güzelde yazılımdan sonra ne yapmam gerekli reseti tekrar nasıl atıcam
            arkadaşım cihaza yazılımı atmadan önce menüden sistem bilgilerine gel hafıza yönetiminde ok yap fabrika ayarlarına dön sonra cihaza yeni yazılımı at ondan sonra tekrar sistem bilgilerine gel hafıza yönetiminde ok yap fabrika ayarlarına dön hem yazılımdan önce hemde yazılımdan sonra iki kere reset atacan sonra kanallarını mutlaka yeniden tarat üşenmiyeceksin ozaman hiç sorun yok demek eski kanalları çagırırsan ilerde çok ugraşırsın sonrada EMUNUDA AÇMAYI UNUTMA cihaz ayarı için yapman gerekenler saat ayarını +üç yap nevcamd bilgilerini bu şekil yapMenu
            ağ adres ayarları
            dhcp
            tamam de ip alsın cihazın
            o menude gene 1973000 tuşla farklı menu açılır
            başlatı:newcamd1 yap
            yapılandırma ayarına gir
            kumandadan kırmızı tuşa bas.sonra bunlları birinci - ikinci - ve üçüncü adreslerini gir....cardshare.mt2.cx ..9u8.nexus.net ..aunma.nexus.net..leri yaz ve enson sunucu bul deyip çık burda nevcamd1 için resimlisi var http://www.mach1digital.com/mach1for...t=29551&page=3 hepsi bukadar sonrada keyifli seyret

Yorum yap

arkadaşlar verdiğiniz bilgiler cok güzel cok işime yarayacak peki bu 05.06.2007 yazılımını atınca multuvizyon kanallarını izleyebilecekmiyim yoksa sofcamda atmam gerekiyormu cihaza bu zamana kadar hic sofcam yüklemesi yapmadım

Yorum yap

muhtarkemal028 Nickli Üyeden Alıntı
                arkadaşlar verdiğiniz bilgiler cok güzel cok işime yarayacak peki bu 05.06.2007 yazılımını atınca multuvizyon kanallarını izleyebilecekmiyim yoksa sofcamda atmam gerekiyormu cihaza bu zamana kadar hic sofcam yüklemesi yapmadım
                evet key atmadan tps ve absatı izlersin cihaz ultra degilmiuydu cihazın 8000xcam yazıyor da onun için sordum

Yorum yap

8000xcam yazısını silemedim cihazım 9000xcam ultra vermiş olduğunuz bilgiler icin cok teşekkür ederim sağolun biz acemiler başınızı arıtıcaz kusura bakmayın artık

Yorum yap

8000xcam yazısını silemedim cihazım 9000xcam ultra vermiş olduğunuz bilgiler icin cok teşekkür ederim sağolun biz acemiler başınızı arıtıcaz kusura bakmayın artık
                    hiç önemli degil arkadaşım bende seningibi ustalardan ögrendim bugün ben yarın sen yeterki herkesin istedigi olsun formda huzur olsun burda her kes yardımcı oluyor birbirine

Yorum yap

Yazılımdan sonra cihazını resetle, kanallarını tarat daha sonra istersen diğer Viaccess, Nagravision, Seca, Biss şifrelerini de güncellemek istersen Softcam dosyası atabilirsin.

Yorum yap

ben hic sofcam atmadığım icin cihaza hasar veririm diye korkuyorum bu şifreleri ayrı ayrımı atıcaz nasıl olacak bilmiyorum yinede cok teşekkür ederim vermiş olduğun bilgiler icin sağol

Yorum yap

Softcam veya yazılım dosyası cihaza hiçbir zarar vermez. Korkmana gerek yok. Atması da oldukça kolaydır. Softcam dosyasının içerisinde yüklemek için gerekli KeyFly_1.72 var onunla atarsınız. Softcamı attığın zaman tüm keyler gider ayrı ayrı değil yani.

Yorum yap

ben hic sofcam atmadığım icin cihaza hasar veririm diye korkuyorum bu şifreleri ayrı ayrımı atıcaz nasıl olacak bilmiyorum yinede cok teşekkür ederim vermiş olduğun bilgiler icin sağol
                            arkadaşım o da çok kalay internet varsa bilgisaray varsa birde rs232 koblu burdada 1 nolu mesajda resimli yüklemesivar birçak saniye surüyor http://www.mach1digital.com/mach1for...t=18870&page=3

Yorum yap

cihaza yeni yazılımı yükledim emek verip yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim cihaz sorunsus calışıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X