• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

bu sorunu daha önce...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bu sorunu daha önce...

bugün cihazda hiç olmadık bir sorun yaşadım türksat ve hotbırd kullanıyorum menuden çıktım kanal listesinde bir de ne göreyim 2950 tane tv yayını gösteriyor kanal isimleri olarak yyyyyyyyyyyyyy uzantısında kanal listesi düzenleme menüsündeki simgelerden çarpı,kalp,isim yazma,taşıma işaretleri görünüyor bende tüm uydu listesini tamamen sildim ve sadece kullandığım 2 uyduyu(turksat ve hotbırd) güncelleme frekansları üzerinden tarattım.daha önce böyle bir şey yaşamadığım için soruyorum acaba az daha cihazı mı uçuruyordum.sevgiler
    no coment

çılgındoktor Nickli Üyeden Alıntı
    bugün cihazda hiç olmadık bir sorun yaşadım türksat ve hotbırd kullanıyorum menuden çıktım kanal listesinde bir de ne göreyim 2950 tane tv yayını gösteriyor kanal isimleri olarak yyyyyyyyyyyyyy uzantısında kanal listesi düzenleme menüsündeki simgelerden çarpı,kalp,isim yazma,taşıma işaretleri görünüyor bende tüm uydu listesini tamamen sildim ve sadece kullandığım 2 uyduyu(turksat ve hotbırd) güncelleme frekansları üzerinden tarattım.daha önce böyle bir şey yaşamadığım için soruyorum acaba az daha cihazı mı uçuruyordum.sevgiler
    Sevgili çılgındoktor daha öncede bu tarz bir sorunu okumuştum forumlarda.
    Sanırım sürekli aynı settingi kullanıyor olmaktan kaynaklanıyordu .Cihaza arada bir komple reset atıp dediğin gibi izlediiğiniz uyduları taratmanda fayda var.
    Not: Daha güncelleyemedin mi yazılımı..?

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
      Sevgili çılgındoktor daha öncede bu tarz bir sorunu okumuştum forumlarda.
      Sanırım sürekli aynı settingi kullanıyor olmaktan kaynaklanıyordu .Cihaza arada bir komple reset atıp dediğin gibi izlediiğiniz uyduları taratmanda fayda var.
      Not: Daha güncelleyemedin mi yazılımı..?
      sevgili pride yazılımı daha güncelleyemedim halen aynı yazılımı kullanıyorum belki yeni yıla girmeden güncellerim çünkü baya bir sorun yapmaya başladı.sevgiler
      no coment

Yorum yap

çılgındoktor Nickli Üyeden Alıntı
        sevgili pride yazılımı daha güncelleyemedim halen aynı yazılımı kullanıyorum belki yeni yıla girmeden güncellerim çünkü baya bir sorun yapmaya başladı.sevgiler
        Çok geç kaldın çoooookkk köprünün altından çok sular geçti yüklet bak farkı göreceksin...
        Saygılar bekleriz

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı
          Çok geç kaldın çoooookkk köprünün altından çok sular geçti yüklet bak farkı göreceksin...
          Saygılar bekleriz
          haklısın,abimize selam
          no coment

Yorum yap

Evet çılgındoktor bazen bu tür sorunlar olabiliyor. Ama problem değil cihazı resetleyip tekrar tarama yaptırınca düzeliyor.

Yorum yap

çılgındoktor arkadasım niye setting ile ugrasıyorsun!turksat ın sunmuş oldugu network hizmetten sonra settinglere artık gerek yok.hotbirt ve hispasat zaten frekanslar yıldan yıla degişiyor!Tüm uydularda network u on yaparsan sorun kalmaz.Artı herzaman güncel yazılımda kalmalısın.saygılar...
              İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

ilginize teşekkür ederim arkadaşlar.sevgiler
                no coment

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X