• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

X-Box Aparat İle Açılan Kanal Listesi

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

53. 21.13 derecelerden data alıyor ıyı seyırler

Yorum yap

neden kanalar aralıklarla kapanıyor 53 *** atıldı 13 derece seyrederke göstermez oluyor saygılar

Yorum yap

topuzlarli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        neden kanalar aralıklarla kapanıyor 53 *** atıldı 13 derece seyrederke göstermez oluyor saygılar
        Bu kadar aksaklığa müsamaha göstermeniz gerekir. Serverin bulunduğu bölgede teknik sorunlar olabilir. (Elektrik kesintisi, sinyalin uyduya gitmemesi v.b.)

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bu kadar aksaklığa müsamaha göstermeniz gerekir. Serverin bulunduğu bölgede teknik sorunlar olabilir. (Elektrik kesintisi, sinyalin uyduya gitmemesi v.b.)
          üstat haklısın fakat ben yeni kulanıcısı oldugumdan dolayı ben mi eksik yapıyorum diye düşündün ve 13 data signali varmı dqsek svic kulanıyon
          53 direk kablo ile ok de saygılar

Yorum yap

ılk cıktıgı gun aldım bır xbox cıhazı ve bır canak 21.6 bagladım hıc kesılme olmadı sımdıye kadar cok memnunum saygılar

Yorum yap

evet bende ilk çıktığında 53 decereye ayarladım şu ana kadar hiç bir sıkıntı yaşamadım selamlar

Yorum yap

13 derece de çalışıyor bilginize

Yorum yap

53' den alıyordum.Yayınlarda kesilme olmuyordu.Cihazı yazlığa götürdüm avantajlı olsun diye haliyle 13' den alıyorum arasıra kesilmeler oluyor buda normaldir arkadaşlar serverden kaynaklanan durumlar kimseyi suçlamayalım.
                  KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
                  KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
                  :tr:

Yorum yap

13 derecede kesilme var 33 derece kesilme yok

Yorum yap

• hocam saygılar box denen aparat tır gıdıyor sımdı yenı trent bu galıba herkes alıyor yoksa bu kutu satmak rantsa bu bıter baska bısey gelır tavsıye edermısın kacparadır bılmıyorum hocam donersen sevınırım!ayrıca burası yerı degılse sımdıden mazur gorun

Yorum yap

• esguey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        hocam saygılar box denen aparat tır gıdıyor sımdı yenı trent bu galıba herkes alıyor yoksa bu kutu satmak rantsa bu bıter baska bısey gelır tavsıye edermısın kacparadır bılmıyorum hocam donersen sevınırım!ayrıca burası yerı degılse sımdıden mazur gorun
                        http://www.nebutv.com.tr/default.asp?git=9&urun=486
                        bi bak arkadaşım.
                        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                        www.next.com.tr

Yorum yap

• 53 derece den verimli sinyal alamadım sebeb nedir acaba yer izmir karsıyaka.Önerisi olan usta varmı? sinyal seviyesi 57

Yorum yap

• İzmirde 53 derece sinyal kalitesi çok iyi yer çankaya gazi bulvarı,anten ayarı,lnb sorunu,çanak ebadı bunlar olabilir.

Yorum yap

• denizci56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              İzmirde 53 derece sinyal kalitesi çok iyi yer çankaya gazi bulvarı,anten ayarı,lnb sorunu,çanak ebadı bunlar olabilir.
                              85cmlik çanak kullanııyorum 90 cmlik bir tane taktık o da seviyeyi yükseltmedi.Öneriniz varmı?

Yorum yap

• tiger2002 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                85cmlik çanak kullanııyorum 90 cmlik bir tane taktık o da seviyeyi yükseltmedi.Öneriniz varmı?
                                Çanak ayarınız normalse LNB ayarınızı hassas yapmalısınız.
                                KANAT VARDIR DOĞANLARI PADİŞAHA GÖTÜRÜR.
                                KANAT VARDIR KUZGUNLARI LEŞE GÖTÜRÜR.
                                :tr:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X