• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

8000 kampanyası hakkında

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000 kampanyası hakkında

selam,

kampanya çok güzel olmuş..tamda ben 8000xcam mımı satmayı düşünürken.ama satıp yerine 9000 ultra değilde pvr ultra almayı düşünüyordum.bununla ilgili bir kampanya olma ihtimali varmı mesela fark 175 değilde 275 dolar olsa(mesela) 9000 in pvr sini alma şansımız varmıdır acaba yada bölyle birşey düşünülme şansı nedir mach1 hocama sormak isterim

saygılar..
    saygılar.

Pvr ile ne yazıkki olmuyor çünkü pvr cihazlar pahalı 550 dolarlar civarı ve çok az meraklı bir kesimin tercih ettiği model olduğu için az getirilip üretiliyor kampanya ile verilmesi biraz zor üste eklenecek rakkam büyüyor 450 vs gibi bu yüzden eklenmedi bu kampanyaya ...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

peki diyelimki hocam meraklı olanlar benim gibi razı farka..bu şekilde olabilirmi..sonuçta bir indirim olacak vede bu indirim almak isteyenlere kolaylık sağlayacak..böle düşünürseniz sevinirim..sonuçta pahallı ama pvr özelliği var buda boş bi özellik değil..sonuçta 48 saatlik kayıt yapıyo..tıpkı vhs günleri gibi hatta daha iyisi
      saygılar.

Yorum yap

Ona next firması karar verir sanmıyorum pek ama belki ilerde düşünebilirler hele bir kampanya hayata tam geçsinde görürüz önümüzdeki günlerde gidişatı imza nıda değiştir istersen onu yazmana gerek yok sorun değil nickin..
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

neyse hocam ben biraz beklim o zaman.almışken iyisini almak lazım..bide düğün var ..yeni eve yeni cihaz inşallah ..inşallah olumlu olur..kolay gelsin
          saygılar.

Yorum yap

hocam seceneklerin cok olması bizim acımızdan daha iyi.herkes bütcesine göre uygun olanı secer.ama tabiki bizimki sadece bir öneri.zaten next firma olarak bu konuda bi şey yapabilirse yapabileceğine inanıyorum.tabi birazda zamana bırakmak lazım.arz talep meselesi

Yorum yap

Gönüllerinden bu CİHAZ ları değiştirmek isteyenler için GÜZEL bir KAMPANYA.
              HAYIRLISI OLSUN.!
              MACHİNA - 3-D
              8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
              PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
              TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

İnşallah bu kampanya değiştiril de insanlar bütçelerine göre olan cihazlarla değiştirebilir

Yorum yap

gerçekten çok güzel bir kampanya arkadaşlar...kaçırmayın derim...
                  MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

O, 'kızgılık bahaneleri ile alalacele' 8000 serisine yazılımın verilmeme!' kararının nedenini şimdi anladım...
                    Arkadaşlar;
                    Yazılım, bu cihazların en önemli özelliğidir.
                    Kimse 50 ytl lik cihazlarla seyredilebilecek olan binlerce kanal için onca para verip almıyor bu cihazları.
                    Ben kendi adıma üç-beş yeni filmeleri gösteren yabancı film kanalı, ama daha önemlisi bir kaç belgesel için (mesela benim için en önemlisi olan Chasse&Pace) için aldım YE 8000 X-CAM'ı
                    Hem de Satıcı arkadaşın 2000 X CIA ısrarına rağmen buralarda okuduğum 'Muhteşem Yazılım Desteği' iddialarına nedeni ile.
                    Demek ki satıcı arkadaşın bir bildiği varmış.
                    Şimdi gidip kendisinden özür dileyeceğim.
                    (Bu arada; Hemen atılıp 'Kimse sana cihazı zorla satmadı...' 'Kimse yazılım desteği vereceği sözünü vermedi!...' diyecek kraldan çok kralcı arkadaşlara... Bu konuları ayırımsayabilecek yaş ve mesleki bilgi yeterliliğim olduğunu, bu nedenle bu yazılarının anlamsızlığını ifade etmek isterim)
                    Anlamadığım şeyler var.
                    'Doktor!' isimli arkadaşın yer gök inleten bu keyfiyeti nereden bulduğunu anlayamıyıyorum. Firmanın yetkilisi ise,
                    Firmanın diğer yetkilileri yok mu ki, bu hemen herkesi (müşterileri) cezalandırabilen birine dur demiyor.
                    Ama asıl önemlisi,
                    Burada emekleri taktir edilecek bir çok arkadaşta aynı yetkili ile kırgınlıklar yaşadıkları halde, gönüllü ve fedakar yardımlarını neden bu iki dudağın arasında sunuyorlar?
                    Anımsarım;
                    "Mach-1" inde aynı Sayın Yetkiliye (Yaşım nedeni ile size sadece Nic'inizle seslendim hocam umarım bağışlarsınız) kırılıp bir süre buralardan uzaklaştığını!...
                    Emek paylaşımı bir şirketin dudakları arasında mı olmalı?
                    Gelelim sözün özüne;
                    Beni ikide bir okuduğu bir yazı veya işyerindeki bir kırgınlık nedeni ile yazılım vermeyerek cezalandırmaya çalışan geniş ufuklu Sayın Firma Yetkilisine Kırgınlığımı, kızgınlığımı ve tessüflerimi iletmek istiyorum.
                    Diğer usta arkadaşlarım;
                    Eni konu bir kaç belgesel ve film kanalını (firma yetkililerinin pazarlama teknik ve taktikleri dışında) lutfen ve yardımlarınızla izlemek istiyorum.
                    Hemen her cihazın kavgasız yapabildiği gibi...
                    Sevgiler ve saygılarımla...
                    Not: Sevgili ustalar saat 8:de verdiğiniz ABsat dosyasını attım ama benim kanal açılmıyor :-(
                    Yardım Lutfen...
                    [S][/S]Kazatacı[S][/S]

Yorum yap

Merhaba ben bu kampanyayı duyana kadar hep 2000 cıs superplus (usb li) alırım diye düşünmüştüm. Bu iki cihazı karşılaştıracak olursak neler diyebiliriz? Sizce hangisi daha iyi?

Yorum yap

Ergun Yoneten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Merhaba ben bu kampanyayı duyana kadar hep 2000 cıs superplus (usb li) alırım diye düşünmüştüm. Bu iki cihazı karşılaştıracak olursak neler diyebiliriz? Sizce hangisi daha iyi?
                        iki side çok iyi ama ultra al derim arkadaşım ****Next 9000 ULTRA Özellikleri

5000 Kanal kapasitesi
                        5 Band donanımsal grafik ayarlanabilir ekolayzır
                        Renkli özel flöresan display (Kanal no, Kanal ismi, Menü bölümlerini cihazın ön panelinde görebilme)
                        İstenen bölgeye hareketli zoom
                        Seçilebilir arka fon resmi
                        Türkçe dahil 11 seçilebilir menü lisanı
                        Elektronik Program Rehberi (EPG)
                        TV'de olmasa dahi teleteks ve alt yazı desteği (Kanal iletiyorsa)
                        Kategorili ve özel favori listesi
                        Uydu seçimi ve tüm kanalları aynı listede gösterebilme özelliği
                        Mükemmel kanal dizme özellikleri
                        Zamanlayıcı
                        Türkiye'ye özel yazılım desteği
                        Sinyalmetre
                        Özel kilit menüleri
                        Yayın şifreleme sistemi gösterme özelliği
                        DiSEqC 1.2 motor ile hareketli çanak kullanabilme özelliği
                        Onlarca ekstra özellik
                        NEC Emma2LL işlemci
                        4MByte Flash Hafıza
                        32Mbyte SD Ram
                        Türkiye'de kullanılan tüm modüllerle uyumlu
                        1 Yerleşik kart okuyucu ve 2 Modül girişi
                        Otomatik kanal zaplama sistemi
                        Sharp tuner
                        Optik (SPDIF) Ses çıkışı
                        Hareketli menüler
                        Satranç ve puzzle oyunları
                        Capture özelliği
                        Ayarları yedekleme özelliği
                        Mükemmel hızda kanal geçişleri
                        Ekranda 13 kanal gösterme özelliği (1 tanesi canlı)
                        Yazılım güncelleme ve daha fazlası için ethernet bağlantısı
                        Kart paylaşımı
                        **++TPS AU OK VE NEVCAMD1 dede bunlara bakılıyor bilgisaray olmadan ***12360 ***view açık
                        12207 freextler açık
                        12245 spice açık
                        11681 absat açık+au ile aynıanda full
                        11092 albania açık 16 dogu uydusu
                        10892 cyfra açık
                        12015 art açık
                        12092 mct redlightlar açık
                        12692 dorcel açık
                        11282 cyfra açık
                        10760 tps ***au ile** birlikte tüm tps ler full +hotbirt* 11240 V 27500 deki Canal + larıda açıyor **Canal + France
                        Canal+ Décalé
                        Canal + Cinéma France
                        Canal+ High-Tech
                        Canal + Sport France nevcamd1 ücretsizdir ayrıca arkadaşım saygılar

Yorum yap

Ergun Yoneten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Superlerde lan girişi yok yani pc siz share yapamazlar newcamd vs 9000 lan girişli yapabilir ister kendi özel serverına isterse başka bulunan newcamd serverlara girebilir yanında aylardır bedava çalışan serverıda var ek olarak plusta o yok 9000 dede usb yok buraya göz at açılan kanallar için emuları aynı kanalları açar 2000 ve 9000 lerin zaten aynı softcami kullanırlar...
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...t=29100&page=8

Depo

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Değerli Mach1 hocam. kampanya tum Türkiye'de geçerlimi? ve kampanya başladı mı acaba?

Yorum yap

Dün başladı ve heryer için geçerli evet tüm next satıcı ve bayileri için
                              Sorduğunuz bayinin haberi vs yoksa perpa yüksel elektroniği ara bilgi al onay dersiniz ve gerekli bilgi verilir kendisine firmadan..

Depo

Next Yazılımları için
                              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X