• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

SATILIK NEXT2000 SUPER HDTV USB Uydu Alıcısı-(e-SATA'siz)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ilhandan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben size 360,00-ytl teklif ettim uygun görmediniz
    gece.serkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ben satanada çok görmüyorum alanada...
    sonuçta herkes cihazını satabileceği en yüksek fiyata satmak ister
    alanda en ucuza nasıl kapatırım onun planındadır..
    en önemlisi karşınızdaki kişiyi anlayabilmektir...
    saygılar...
    dogru söyledin @ilhan da fiyat verdi daha önce ben de 400 dedim arada minik bi fark var ama birdaha aramadı alıcı olsa almaz mıydı sence şimdi gene yazdı sonuç malum devamlı fiyat öldrmek bazı kişilerin işi hepsi bu lafı ortaya atıyor cevap veriliyor sonrası malum görünen köy kılavuz istermi sence

Yorum yap

banderas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      şampiyon kardeş istanbulda kimin nekadara sattığı önemli değilki
      nebutv ve hepsidigitalde fiyatlar aynı e-satalı 550ytl üstelik kart paylaşım hediye
      acaba diyorum xcamultrapvr dahamı iyi cihaz onun fiyat düşmedi bizimkinin düştü
      buyur yakında fuarda olacakmış fiyat belli degil

18-10-2008, 10:33
      alıntı
      Şimdi Moda 2000 CXN USB
      Arkadaşlar Next 'ten bir hizmet daha usb girişi çakılı modülü yuv çıkışları gibi burada yazamadığım bir çok özelliğe sahip, next in efsana serisi cx modeline ethernet girişi eklendi herkese hayırlı olsun....
      DipNot:Tabi fiyatı biraz farklı

Yorum yap

Arkadaslar,
        Eger kayit cok onemliyse masaustu bilgisayara ya da dizustu bilgisayara
        70-80 YTL'ye bir TV karti takilip uydu aliciyida TV kartina composit giristen baglayip dogrudan bilgisayara kayit yapilabilir. Bu durumda illaki e-sata disk'e
        ihtiyacta kalmaz. Tek farki kayit kalitesi HD olmaz ama bu sakilde kayit bile
        cok iyi netice veriyor. Ayrica bu yolla bilgisayardada TV kanallarini izlemek mumkun olabilir, buda ilave bir avantaj bence.Ister Plazma/LCD den izle ister bilgisayarda izle, eger bigisayarin TV baglantisi varsa istersen her ikisinde birden izle. Ben bunlari kendi bilgisayarimda yapabiliyorum.

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşım dogru söylüyorsunda utrada hard disisk var hd de yok belki bundan sonra çıkacakda içinde olacak suan dremboxda hd çıkardı hard disklisini bin ytl üzerinden satıyorlar disk olmayanıda 850 900 ytleden satıyorlar benim anlamadıgım fiyat veriyor sonrada vın ben buna kızıyorum

Yorum yap

erhano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Arkadaslar,
          Eger kayit cok onemliyse masaustu bilgisayara ya da dizustu bilgisayara
          70-80 YTL'ye bir TV karti takilip uydu aliciyida TV kartina composit giristen baglayip dogrudan bilgisayara kayit yapilabilir. Bu durumda illaki e-sata disk'e
          ihtiyacta kalmaz. Tek farki kayit kalitesi HD olmaz ama bu sakilde kayit bile
          cok iyi netice veriyor. Ayrica bu yolla bilgisayardada TV kanallarini izlemek mumkun olabilir, buda ilave bir avantaj bence.Ister Plazma/LCD den izle ister bilgisayarda izle, eger bigisayarin TV baglantisi varsa istersen her ikisinde birden izle. Ben bunlari kendi bilgisayarimda yapabiliyorum.
          ben kayıt yapacagım dan degil sadece biri e- satalı olsun istedim e-sata alınca kayıtmı yapıyor gene masraf edecen biri farklı olsun istedim şuan e-satılıyla e-satesız farklı birşeymi yapıyor yok aynı daha yazılımlar tam verilmedi bu işler çözülünce ana yazılım çıkacak 2000hd serisine

Yorum yap

@erhano bu arada senin satış yeri muhabbet konusuna döndü bu yazmalar bitince başa tekrar bi hatırlatma koy istersen

Yorum yap

dogru söyledin @ilhan da fiyat verdi daha önce ben de 400 dedim arada minik bi fark var ama birdaha aramadı alıcı olsa almaz mıydı sence şimdi gene yazdı sonuç malum devamlı fiyat öldrmek bazı kişilerin işi hepsi bu lafı ortaya atıyor cevap veriliyor sonrası malum görünen köy kılavuz istermi sence
              Siz isteğiniz fiyatı söylediniz bende isteğim fiyatı söyledim. ikinciye, üçüncüye yazmanın ne anlamı var..

350,00-ytl uygusa paranızı hemen çıkartayım. Şimdi bunu yazdım diyede ölücü olurum dimi..
              SONY BRAVIA KDL-32L4000 LCD TV
              Next 2000 Super HDTV
              Next 2000cis Süper plus Usb
              Beko D-Smart
              Beko 520 Dci
              Beko 500 - Goldmaster 9400(j)
              Çift çanak anten dört lnb(Türksat+Hotbird+Sirius+Thor)
              Skystar-2

Yorum yap

aslında kabahat nexti almakla bizdemi bilmem ama neyse
                bu konu böyle uzar gider satıcı arkadaşa hayırlı satışlar dilerim

Yorum yap

Siz isteğiniz fiyatı söylediniz bende isteğim fiyatı söyledim. ikinciye, üçüncüye yazmanın ne anlamı var..

350,00-ytl uygusa paranızı hemen çıkartayım. Şimdi bunu yazdım diyede ölücü olurum dimi..
                  arkadaşım o zaman sen niye zaıyorsun git sıfır al 360 sı veren 400 de verir yada pazarlık yapar sen lafı ortaya attın başka bir sey yazdınmı ben sana belki 4 mesaj attım sen bir sonrada ikinciye niya zaıyorsun diyorsun sen gerçek alıcı olsan bir pm ile alıcı olmazsın hala fiyat öldürmek istiyorsun türkey formdada 400 ytleye arıyordun kendin başlık açtın ben sana verdim sen 360 diyorsun sonrada yaz babam yaz

Yorum yap

@ilhandan HALA İSTİYORMUSUN ALICI OLDUGUNDA BU KADAR PM ATSAYDIN BELKİ SATIŞ OLURDU YA

Yorum yap

erhano Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      satilik next2000 super hdtv usb uydu alıcısı..e-satasiz
                      enson yazılım yuklu.
                      Cok az kullanilmis, sifir gibi,kutusunda. Ozelliklerini anlatmama gerek yok, bilen biliyor zaten.
                      Yer: Istanbul-kavacik
                      fiyat: 450
                      isteyenler pm atabilir.
                      arkadaŞim sana hayirli satiŞlar umarim sadece alici arkadaŞlar yazarlar bundan sonra

Yorum yap

@ilhandan HALA İSTİYORMUSUN ALICI OLDUGUNDA BU KADAR PM ATSAYDIN BELKİ SATIŞ OLURDU YA
                        Siz tüm insanları aynı zannetmeyin. Ben alıcıydım sizin cihazı bana satın diye daha nasıl pm atmak gerekirdi bilmiyorum.
                        SONY BRAVIA KDL-32L4000 LCD TV
                        Next 2000 Super HDTV
                        Next 2000cis Süper plus Usb
                        Beko D-Smart
                        Beko 520 Dci
                        Beko 500 - Goldmaster 9400(j)
                        Çift çanak anten dört lnb(Türksat+Hotbird+Sirius+Thor)
                        Skystar-2

Yorum yap

birini sattım kaldı biri...
                          ben şu next cihazımı satayım sizi bu dertten kurtarıcam birinizle anlaşıp alıcam inşaAllah

'' Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yok.''
                          '' Nice elbiseler gördüm, içinde insan yok."

Yorum yap

Öncelikle; satış ilanı bölümünde bu tür yazıların yazılmasını doğru bulmuyorum ama madem başlamış ve devam ediyor bende yazayım. Ben 2000 Hd cihazımı ilk çıktığı zaman 650,00.-YTL' ye almıştım ve bir takım problemlerden sonra cihazı satmaya karar verdim ve bundan 5 ay önce 400,00.-YTL' ye sattığımda bana herkes cihazı yok parasına sattığımı ve kayıtlı vs. li yazılım çıkınca cihazın fiyatının çok yükseleceğini ve çok pişman olacağımı söylemişti(pişman değilim). Cihazın şu anda e-satalı modelinin sıfırı piyasada 500,00.-YTL' ye satılırken e-satasız 2. elininde satış fiyatı buna göre olacaktır evet satıcı cihazını 699,00.-YTL' ye almıştır ama şu durumda bunun pekde bir önemi yoktur, bence bu durumun oluşmasına sebep firmanın iki ayrı ürünü çok kısa aralıklarla ve farklı fiyatlarla piyasaya sürmesidir, e-satasız modeli kullanan çoğu kişi kayıt özelliğinin konması için aylardır beklemektedir ve bunun üzerine bu cihazlarda kayıt olayı olmuyor onun için yeni cihaz çıkarttık denmiştir, evet eski cihazlarada küçük bir modifiye ile hdd takma imkanı sunacağız denmiştir ama şu anda bu gerçekleşmediği için cihaz 2. el fiyatıda bu kadar düşmüştür yani bence burada alıcıların teklif ettiği fiyatlara değilde fiyatların buralara düşmesine sebep olan firmaya kızmalı bence. Buradan http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=41012 benim eski satış ilanıma bakabilirsiniz ilk satanlar arasındaydım hatta o zaman sn. banderas; cihazı satmadan önce iyi düşünmem konusunda beni uyarmıştı.

Yorum yap

Siz tüm insanları aynı zannetmeyin. Ben alıcıydım sizin cihazı bana satın diye daha nasıl pm atmak gerekirdi bilmiyorum.
                              sen hiç bir zaman alıcı olmadınki sana beleş vereyim kargoda benden desem sen gene almazsın yazma artık arkadaş da cihazını satsın bir kere pm atyorsun ben dört kere atyorum sonra ben alıcıyım diyorsun felan filan neyse artık yazmayalım buranın cılkı çıktı

Yorum yap

bastet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Öncelikle; satış ilanı bölümünde bu tür yazıların yazılmasını doğru bulmuyorum ama madem başlamış ve devam ediyor bende yazayım. Ben 2000 Hd cihazımı ilk çıktığı zaman 650,00.-YTL' ye almıştım ve bir takım problemlerden sonra cihazı satmaya karar verdim ve bundan 5 ay önce 400,00.-YTL' ye sattığımda bana herkes cihazı yok parasına sattığımı ve kayıtlı vs. li yazılım çıkınca cihazın fiyatının çok yükseleceğini ve çok pişman olacağımı söylemişti(pişman değilim). Cihazın şu anda e-satalı modelinin sıfırı piyasada 500,00.-YTL' ye satılırken e-satasız 2. elininde satış fiyatı buna göre olacaktır evet satıcı cihazını 699,00.-YTL' ye almıştır ama şu durumda bunun pekde bir önemi yoktur, bence bu durumun oluşmasına sebep firmanın iki ayrı ürünü çok kısa aralıklarla ve farklı fiyatlarla piyasaya sürmesidir, e-satasız modeli kullanan çoğu kişi kayıt özelliğinin konması için aylardır beklemektedir ve bunun üzerine bu cihazlarda kayıt olayı olmuyor onun için yeni cihaz çıkarttık denmiştir, evet eski cihazlarada küçük bir modifiye ile hdd takma imkanı sunacağız denmiştir ama şu anda bu gerçekleşmediği için cihaz 2. el fiyatıda bu kadar düşmüştür yani bence burada alıcıların teklif ettiği fiyatlara değilde fiyatların buralara düşmesine sebep olan firmaya kızmalı bence. Buradan http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=41012 benim eski satış ilanıma bakabilirsiniz ilk satanlar arasındaydım hatta o zaman sn. banderas; cihazı satmadan önce iyi düşünmem konusunda beni uyarmıştı.

belki bana kızacan ama şuan hd cihazların içinde en iyisi gene next bu dremler bozulunca dogru çine olmazsa koltugunun altına şıkırtırıp hadi yenisi diyoryar biraz önce geldim konya sokaktan gene canlı şahidi oldum şuan mach1 servere bakıyoruz inan hiç bir farkı yok 28 derece hdli 16 derece 19 derece artık full 13 zaten full 25 derece 8derece 12 derece 9 derece+ dahası yani senin anlayacagın onun yaptıgını bu da yapıyor**unutmuşum destegide zaten çok iyi sende biliyorsun ve kızgınlıkla yazıyorsun

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X