• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Telekom'dan geri adım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Telekom'dan geri adım

ADSL’deki son düzenlemelerle ilgili CNN Türk’e bilgi veren Türk Telekom Genel Müdürü Mehmet Ekinalan, yeniden 256 Kbps abone başvurularını alacaklarını söyledi.

Artan kullanıcı tepkisi üzerine, Ulaştırma Bakanlığı ve Türk Telekom geri adım atarak, limitsiz 256 Kbps hızında eski fiyatla aboneliğin süreceğini ve yeni başvurularında bu şekilde yapılabileceğini açıkladı.

Bugün katıldığı televizyon programlarında 256 Kbps ile limitsiz bağlanan eski müşterilerin 49 YTL ödemeye devam edeceğini belirten Ekinalan, “talep geldiği takdirde 256 Kbps limitsiz ADSL erişim başvurularına yeniden başlayabileceklerini söyledi.

Türkiye’de yüzde 90 oranında tercihin limitli ADSL aboneliğinden yana olduğunu belirten Ekinalan, limitsiz kullanımda fiyat artışını ise limitli kullanıcılarla aralarında eşitsizlik olmaması için yaptıklarını açıkladı.
    Limitsiz kullanıcıların mevcut bağlantılarını suiistimal ettiklerini de söyleyen Mehmet Ekinalan, “Limitli ücretlerini düşük, limitsizleri yüksek tutarak bunu engellemek istiyoruz" dedi. es: es:

Kaynak

Not: ADSL aboneleri yapılan zamlara protesto için internetime-dokunma adlı site kurdular.

internetime dokunma

bence ne gerk var yapacaklar 50 YTL ye 512 sınırsızı millet doya doya kullanacak ne bu böyle yaw korkarak giriyoruz hadi bakalım diyoruz kotaya haydaaaaaa site kapalı bu gün 4 gün oldu kotaya bakamıyorum biraz çalışsalar olacak aslında acaba bilerekmi kapatıyorlar kimse bakmasında fiyatlar uçsun...

Yorum yap

boyle birsey olamaz zaten.sacmalık.adamlar avrupa da yıllardır cüzzi miktarlarda sınırsız bakıyor.biz daha acılamıyoruz.geriletmek için çalışıyoruz gibi goruluyor.umarım güzel bir ortam yaratırlar ve kullanucı kazanır.saygılar...
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Şu satış işlemi tamamlansada durum netleşir.
        Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
        Anlat içinden geçenleri
        Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
        Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
        Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

evet arkadasım gercektende hersey daha güzel olacagına ben inanıyorum.adamlar gider ayak kullanıcılara ne yapa biliriz diye ugrasıyorlar.ozelleştiginde fiyatlar düşer bence.saygılalr..

Yorum yap

yaa ne olacak bu. insanlara bir eziyet tabii ki ne soyleniyor ne uygulanıyor hayret valla.
            saygılar
            website

Yorum yap

Tek tabanca olmanın avantajı bu işte istediğin gibi hareket et.
              Umarım biter .
              Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
              Anlat içinden geçenleri
              Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
              Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
              Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

sile Nickli Üyeden Alıntı
                Şu satış işlemi tamamlansada durum netleşir.
                bende aynı düşüncedeyim...
                BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

evet artık bitmeli.ornekler ne kadar pahalı ve düşük internet kullandıgımızı gosteriyor.
                  http://www.internetime-dokunma.com
                  desteklemeliyiz.saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X