• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ushua Tv

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

yukardaki mesajları okuyunca,aklıma şu gelıyor,bazı arkadaşlar, yazılımı attıktan
    sonra,yenı yazılıma kanal taratır ve o kanalları hafızaya attığı anda,yazılım yerınde dururken au çökuyor ne yaparsanız cıhazı açtıramazsınız yapacağınızen kolay işlem cıhaza resetsız yazılım atın, yazılım sonrasıda reset atmayın,ve boylece dızdığınız kanallar,kaybolmuyor vede au nuz tekrar çalışıyor...
    ikincı bir şıkte reset yazılım,reset. eski hafızanızı gerı yukle, au çalışıyor vede hafıza yukleyıp gerı alabılıyor sunuz,yalnız,eski yazılımın hafızasında bıs şıfrelerı olmadığından bıs bolumu çalışmıyor.. seçme sızın tercıhınız.2 adet 9000cı da defalarca denenmıştır.ıyı seyırler
    optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
    .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

sevgili muammer ;
      yazılımdan sonra reset atmak o yazılımın tam anlamı ile işlevlik kazanmasını ve cihazın daha sağlık lı çalışmasını sağlar eğer yazılımdan sonra cihazı fabrika ayarlarına döndürmezsek sonrasında kanallarda donma cihazda kilitlenme gibi birçok buglar ortaya çıkıyor o yüzden ne olursa olsun her yazılımdan sonra cihazı resetleyip yeniden kanal taratmak sorunsuz izlemenin tek yoludur küçük bir tavsiye olarak belirtmek istedim ;

sevgiler..

Yorum yap

bu benımde zaman zaman başıma gelmişti gerçekten en sağlıklı olan yeni bir arama yapmak ve kaydetmek 3 çanağı olanlar için biraz zahmetli ama en sağlıklısı o ...

Yorum yap

powerby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sevgili muammer ;
          yazılımdan sonra reset atmak o yazılımın tam anlamı ile işlevlik kazanmasını ve cihazın daha sağlık lı çalışmasını sağlar eğer yazılımdan sonra cihazı fabrika ayarlarına döndürmezsek sonrasında kanallarda donma cihazda kilitlenme gibi birçok buglar ortaya çıkıyor o yüzden ne olursa olsun her yazılımdan sonra cihazı resetleyip yeniden kanal taratmak sorunsuz izlemenin tek yoludur küçük bir tavsiye olarak belirtmek istedim ;

sevgiler..
          sayın power kanal tarat malarından uşenen ler ıçın bır seçenek olarak sundum olayı,tabııki ana yazılımın emusuyla taranan kanallar daha ıyı olacağı muhakkak,çünkü cıhazınızın yedeğınde iki uç yazılım evvelındeki emulu bir yedeğı ıçerıklerı değışmış yenı yazılımın uzerıne koyarsan sorun yaşanabılır,şunuda belırteyım yukarda yazdıklarım defalarca denemeden sonra buraya aktarılmiştı,donmalar her ikisı arasında gözle görulen bır farklılık şahsen görmedım, paylaşmak ıstedım,konu teferruatıyle işlendı gerısı kişının taktırıne kalmıştır saygılarımla
          optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
          .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X