• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 X serisi için yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
    @aslı
    inan şuan next 2000xcıs var kullandığım işyerimde nereye tutsam alıyor sorunsuz sendeki kumandanın acaba pilleri zayıflamış olabilirmiki yada içerden göz bölgesi yamuk kalmış olabilir belki çünkü bazen lehimlerlerken fabrikasyon öyle olabiliyor.ama sorun yok bilgine
    piler yeni kardeş,ama içerdeki göz bölgesine bir diyeceğim yok servise bir götüreyim bakalım neyin nesiymiş...

Yorum yap

evet bencede servise götür kontrol etsinler öyle bir sorun yok bende çünkü...
      saygılar...
      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

bende 2500 x var kumandada hiç bir sorun yok
        tek eksigi yeni yazlımda kanal listesi kayıp olması çünkü
        41 uydu 4050 kanal var ayar vermek 2 günümü alıyor
        kanal dosyası değişmeli yada
        Double Memory
        Double Memory ( Bilgilerin saklaması ve geri yüklenmesi.)
        Cihaz üzerinde yaptığınız tüm Ayarlar, Kanallar, ve Düzenlenmiş kanal listenizi extra bir hafızaya kaydedebilirsiniz. Herhangi bir sorun çıktığında yedeklemiş olduğunuz bilgileri geri yükleyerek veri kaybını önleyebilirsiniz.
        böyle birşey olmalı ok
        42 uydu, ,GENEL TOPLAM 5196KANAL.RADYO İLE.7056KANAL)))
        NEXT 2000 DPCIS SÜPER. USB .dunkes: Lİ)))..:smilies39:
        150 cm süper anten .. Sharp Beyaz LNB 04 sünnetli
        pm mesajlarınıza cevap verilmeyecektir, ilgili yerlerde cevap verilecektir

Yorum yap

Bende 2000x plus var ve gerçekten kumanda berbat. Yalnız sorun bende değil buarada. Komşumda da 2000 x plus cı var ve o da aynı sorundan yakınıyor. Bırakın tavana tutmayı az bişey yana kaydırırsanız almıyor. Denemediğim pil markası kalmadı. Servis hata olduğunu kabul etmiyor, bunlar böyle yapacak bişey yok diyor. Kumanda dışında cihazımdan çok memnunum zaten. Bu sorunu da çözmek için bazı arkadaslar cihazın içindeki alıcı gözü değiştirip TK-19 Alıcı göz takmışlar ve şimdi kumandaları heryerden alıyormuş. Ben de 3ytl vererek o gözlerden aldım fakat bacak bağlantıları orjinal göze göre farklı oldğu için çalışmadı. Değişik varyasyonlar denedim ama denerken bacaklardan biri koptu, ben de ski gözü tekrar taktım. Bu gözü takan ya da takmasını anlatacak bir arkadas varsa cok sevinirim. Kesinlikle yazdıklarım yanlış anlasılmasın, ben bazıları gibi nexti karalamak falan istemiyorum sadece sorunumu dile getiriyorum. Teşekkürler

Yorum yap

cvp

arkadalar aynı sorun bende de vardıbir foruma alfa73 isimli bir arkadaş bana yadımcı olmuştu kumandanı pillerini çıkartıp receiverı görmediği bi yönde tutarak progrm aşağı ve yukarı tuşlarını basılı tutuyoruz ve aynıanda pilleri yuvaya takıyoruz . ben bunu yaptıkan sonra kumandam düzelmişti ancak!!! tam olarak b kadarmıydı hatırlayamıyorum yinede denemekte fayda var!:byeeee: :byeeee:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X