• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

OpenSPA 7.X.X WeTek Play

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ressamm Nickli Üyeden Alıntı
    Kumandanız bu kumanda dansa

Renkli tuşların altındaki oklu olan tuşlar ileri ve geri sarma tuşları oluyor.

Saygılar
    ressamm hocam bende en son image yüklü vod larda ileri geri sarma yapmıyor varmıdır çözümü teşekkürler.

Yorum yap

• huliki Nickli Üyeden Alıntı
      ressamm hocam bende en son image yüklü vod larda ileri geri sarma yapmıyor varmıdır çözümü teşekkürler.
      kumandada ileri ve geri sarma olayında bir sorun yok Türkvod daki filmlerde
      denedim tuşlar çalışıyor yayıncı sitelerle alakalı bir sorun olması gerek yada
      bir program var o plugin multi quick button hiç kullanmadım ama bu programla
      tuş ataması yapılabiliyor diye biliyorum.

Saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
      Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Ressamm Nickli Üyeden Alıntı
        kumandada ileri ve geri sarma olayında bir sorun yok Türkvod daki filmlerde
        denedim tuşlar çalışıyor yayıncı sitelerle alakalı bir sorun olması gerek yada
        bir program var o plugin multi quick button hiç kullanmadım ama bu programla
        tuş ataması yapılabiliyor diye biliyorum.

Saygılar
        Cihaza wget ile yüklediğim iptvlerdeki vod filmlerde ileri geri sarmıyor desteklenmiyor yazısı çıkıyor üst tarafta

Yorum yap

• huliki Nickli Üyeden Alıntı
          Cihaza wget ile yüklediğim iptvlerdeki vod filmlerde ileri geri sarmıyor desteklenmiyor yazısı çıkıyor üst tarafta
          dediğim gibi yayıncıdan kaynaklı olabilir

Saygılar
          Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
          Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X