• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D 26.6.2014 Tarihli Test Yazılımı - v.5.030

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D 26.6.2014 Tarihli Test Yazılımı - v.5.030

Next Machina 3D 26.6.2014 Tarihli Test Yazılımı - v.5.030

- IVOD Bölümündeki tavşanlar OK.
    - Kanal Listesi Menüsünde M+ tuşu ile "Provider Listeleme" eklendi.
    - IPTV ile ilgili iyileştirmeler yapıldı.
    - Saat bölümünde otomatik programlı açılış-kapanış eklendi.
    - Test yazılımı, cihaza reset atmak gerekmez.
    - Yazılım ara yazılımı değildir. standart kontrol süresi eklenmiştir.

- Yazılımı İndirmek İçin Tıklayınız.

yazılım için çok teşekkürler iyi çalışıyor

Yorum yap

Yazılımda EMEĞİ geçen Doktorum civanıma ve bizlere ulaştıran sevgili TASARIM kardeşime TEŞEKKÜRLER...Yazılım gayet iyi çalışmakta M+ tuşunun kanal listesinde iken yeni işlevi çok cikss olmuş doğrusu.Kanal-D iken DOĞAN TV gibi...
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

tasarım hoca doktor hocanın ellerine saglık teşekürler

Yorum yap

yazılım ıcın tesekkurler

Yorum yap

Yazılımda emeği geçen herkese sonsuz saygı ve teşekkürler,

Yorum yap

Teşekkürler

Yorum yap

sayın tasarım hocam cihaza yazılım yeni 5.030 yükledim wep browser sayfasında arama yaparken reset atıyor cihaz kendi kendine kapanıyor birde wifi çıkartıldı baglantı yok diyor wifi takılı hiç elim sürmedim fişi çıkartıp takıyorum tekrar wifi bulundu diyor bunun sorunu ne olabilir yardımlarınızı bekliyoruz başka sorun yok

Yorum yap

kadir1964 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sayın tasarım hocam cihaza yazılım yeni 5.030 yükledim wep browser sayfasında arama yaparken reset atıyor cihaz kendi kendine kapanıyor birde wifi çıkartıldı baglantı yok diyor wifi takılı hiç elim sürmedim fişi çıkartıp takıyorum tekrar wifi bulundu diyor bunun sorunu ne olabilir yardımlarınızı bekliyoruz başka sorun yok
                  - Ben Wifi ile hiç kullanmadım ama benzer şikayetleri çokca duydum.
                  - İnşaallah driver güncellemesiyle bu sorunu aşarlar.

Yorum yap

Yeni yazılımda emeği geçenlere teşekkürler.
                    Sadece Wifi bağlantı sorunu var.

Yorum yap

hocalarımızdan acil yardım bekliyorum benim alt yapı fibernet eski modem fibernete uymuyordu arıza veriyordu bazen internete girmiyordu vdls yeni modem aldım internet hızım20 mps hızlı bayagı telefon leptop smart tv televizyonum internete baglanıyor ama next makina3d cihazım kablosuz agı görüyor ag şifresini giriyorum hata veriyor eski modemle internete giriyodu yeni modemle hata veriyor hata nerede modem ayarlarında birşeymi eksik diger cihazlar baglanıyor next hata veriyor acil yardımlarınızı bekliyorum

Yorum yap

Konuya BURADAN devam edelim.

http://www.mach1digital.com/mach1for...828#post515828
                        MACHİNA - 3-D
                        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X