• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bir Soru

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bir Soru

Next YE 2000 cıs super plus cihazımda
    NEXT_YE-2000_CIS_SUPER_PLUS_QNEC117.17_020508_TK2C1N0_pz

yazılımıy üklüydü bugün 21.04.2008 yazılımını yükledim ancak softcam i kabul etmedi.(tek tek ekurel,tasarım,mach1 softcamleri denendi)
    bunun üzerine tekkrar aynı yazılıma dönmek zorunda kaldım. yapmam gereken nedir yardımcı olursanız sevinirim.
    Bu arada biss şifresi nereden verildi ve nasıl erişebilirim?
    İlgilenenlere şimdiden teşekkürler.

arkadasım son yazılımı attıktan son ra sofcam atmana gerek yok cunku acılanların hepsı acık emuyuda aktıf ale getırmen ıcın menuden usb yazan yere gel kırmızı tuş 1234 emu aktıf oluyor ıyı seyırler

Yorum yap

Son yazılım?

Son yazılımdan kasıt 21.04.2008 yazılımları sanırım. Peki ben bu yazılımı yüklediğim zaman kanallar silinecek mi?
      ve atv yayınlarını izlemek için softcam yüklemem gerekli değil mi? çünkü yazılım 1 aylık bir yazılım.
      teşekkürler...

Yorum yap

lütfen artık biri yardım etsin

arkadaşlar bir kare maç izleyebilmiş değilim. lütfen biri artık yardımcı olsun....

Yorum yap

sayın turan45 sayende artık herşey normale döndü, açıklayıcı bilgilerin ve yardımın için çok ama çok teşkkür ederim. sağolasın...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X