• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 cıs super plus yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 cıs super plus yardım

Öncelikle herkese slm ben uyduyu alalı daha 2 gun oldu bunda ben discovery gibi kanalları nasıl izlerim 2 çanak var turksat hotbırd.birde kuran adam bazı kanalları sildi tekrar tarama yaptırınca sılınenler geri gelirmi birde bazı sifreli kanalları yeşil tuş tps guncelleme ile halledıyoz ama bazılarında cihaz bilgisi alınamıyor gıbı bır hata verıyor yazılım falan bışey yuklemem gerekırmı uyducu yuklemişmidir gerekli yazılımları -- birde benım cıhazıma uygun şifreli kanalların şifresini nasıl girmem gerekir bişi bilmiyorum yardımcı olursanız sağolun

silinen kanallar tekrar taratıldığında geri gelir.

hotbird uydusunda polsat paketi üzerinden discovery kanalını güncel softcam ile izleyebilirsiniz.

yeşil tuş sadece TPS paketi için k.e.y leri günceller.

flash diskle çok basit bir şekilde k.e.y leri güncelleyebilirsiniz.

forumu biraz araştırın okuyun sorularınızın cevabından fazlasını bulabilirsiniz.

Yorum yap

hazır kanal listesi, güncel softcam ve *** leri flash diskle atarsın. o zaman popüler kanalları seyredebilirsin

Yorum yap

Yazilim 117 .26 YÜklÜ Ve Cİhaza Usb Den Soft Cam *** Atamiyorum+ Ve Hazir Kanal Lİstesİ - Udb -yÜkleyemİyorum Cİhaz Eskİden Usb Den GÖrÜyordu Son 115 Yalimindan Sonra Hazir Kanal YÜkleyemez Oldum+ GÜncel Soft Cami Tanimiyor + 117.26 Yazilimini YÜkledİkden Sonra Oldu Bu İŞler + Com 1 Den Atiyorum Soft Cami Ama Versİyon Da Atiyorum Ama GelgÖrkİ SÜper Plus Yazilimini Atamaiyorum Daha Önceden Defalarca Attim Bundan Önce X Plus Kullandim Onun EdİtÖrÜnÜne Ful Ayarlardim Ama Bunda Takildim Gerİye DÖnuk Eskİ Versİyon Atsam DÜzelİrmİ Sİstem Boot Modunda Yazilim Attim DÜzelmedİ Ustalar Bu İŞe BİlİnÇlİ Bİr Fİkİr Verİnde Sorunu AŞalim Tek Aklima Gelen BaŞka Bİr Cİhazdan Data Yapmak Oda Servİste Olur Bana Zahmetlİ Bİr İŞ O İŞ ---

Yorum yap

117.26 yazılımına uygun data yüklersen alır kanalları....
          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X