• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ses açma-kapama sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ses açma-kapama sorunu

ses açma-kısma kilitlenip kalıyor.üç gün önce aldım,üç defa formatladım tam her şeyi ayarlıyorum izlemeye başlayacağım ses açma kısma çalışmıyor bu sorun için çözüm önerisi olan varsa
    lütfen yardımcı olunuz. Teşekkürler.

ses problem

Ayni sorun bendede var her aksam kilitleniyor.ac
    kapa yapip duzeltiyorum

Yorum yap

serati Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Ayni sorun bendede var her aksam kilitleniyor.ac
      kapa yapip duzeltiyorum
      iki gundur bende kullaniyorum hic oylesey yapmadi uydu seciminde sorun var tum uydulari ayni anda gosteriyor ben nextte mesaj attim bence bu sorun icin sizde nextte mesaj atin kolay gelsin

Yorum yap

arkadaşlar ben bu hataları next'e bildirdim.......
        next pandorada ;
        1-Hızlı kanal değiştirmeye kalkınca donup kalıyor ses açılıyor ama sesi kısamıyorsun.işlem yapmıyor kilitleniyor.Cihazı şalterden açıp kapatsan bile durum değişmiyor aynı şekilde ses nerede yüksek bir şekilde kaldıysa azaltılamıyor.anca fabrika ayarlarına dönersen düzeliyor.ama bu seferde yapmak için saatlerini harcadığın kanal listesi için yeniden bidaha uğraşmak zorundasın.
        2-Kanal listesi düzenlemek ölüm gibi bişi.Diyelim kanalları arattırdık 450 tane çıktı bunlardan silmek istediklerimiz var silme yerine geldiğimizde kanalların şifreli olduklarını gösteren şifre işareti yok.ama işlem yapmazken var.
        3-Kanal listesinden herhangi bir kanalı sıralamak istersen aşağıdan yukarıya taşıyor ama üstte olan kanalları aşağıya taşımıyor.
        4-Cihazı şalterden kapattın açtın önce kanalın sesi geliyor sonra görüntü ama görüntü gelir gelmez ekran kapanıyor kararıyor yani bir git gel yaşıyor bir sefere mahsus.
        5-Kanal değiştirirken diğer kanala geçtiğinde ekranda tv nin en üstünden altına kadar hafif renkli ve 5 cm. aralıklı bir sarı çizgi oluşuyor kanal açılınca kayboluyor. benim tv bekonun enson modeli olan 120 ekran led tv alalı bir hafta oldu hd kablosu bağlı.tv den değil kesinlikle.
        6-Standbay da iken kumandadan açayım diyorsun bir sefer basışta açılması gerekirken bazen 1-2-3 kere kör misali açmıyor cihazı.
        7-İp tv de kanal değiştirince kanal değiştirilemiyor diyor bu gayet normal bi durum ama.ip tv den çıkıp tv kanalına dönmesi neden.her seferinde tekrar ip tv menüsüne girip kanalları açıyormu bakmak zorunda kalıyorum.
        8-internette bir sayfaya girdin sayfada aşağı, yukarı hareket edicen ok tuşu altındaki,üstündeki hareket tuşları canı isterse çalışıyor.
        9-Kanal listesini görmek için ok tuşuna basınca perdenin aşağıya dökülmesi gibi liste dökülüyor.Kanal seçince açması çok uzun kanal değiştirmek baya baya uzun.

Yorum yap

valla bende ses sorununu bildirdim bana enyakın servise git diye mail atmışler.dün akşamda kumanda dümeleri yukar tuşları çalışmıyor,aşağı tuşlar çalışıyo ok tuşu çalışmıyo kumandanın yarısı işlem yapıyo yarısı yapmıyodu aldığım yerden kumanda değiştiler şu an iyi ama genelde sevmedim bunu

Yorum yap

ses sorunu ve diğer sorunlar herkeste var herkes servisemi gidecek yoksa next frirması gerkeni yepıp yazılımmı cıkarcak yoksa forumlara yazdklarımızı kendimiz okuyup derdimizi birbirimizemi anlatacaz

Yorum yap

Sorunlarla dolu vasat bir cihaz düzelmeside zor bu gidişle düzelecek olsa 6-7 ayda yapılırdı çıkmadan fuardan beri düzgün sorunsuz çıkardı cihaz ama işte...
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                Sorunlarla dolu vasat bir cihaz düzelmeside zor bu gidişle düzelecek olsa 6-7 ayda yapılırdı çıkmadan fuardan beri düzgün sorunsuz çıkardı cihaz ama işte...
                evet ayne ustat next dmek sorun demek zaten ilk defa next marka bir cihaz aldım buda sondur next fantikliği ypanlarda markaya değil cihazlrın çalışmasına bakmalı ona göre yorum yapmalı

Yorum yap

ali.kinik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  evet ayne ustat next dmek sorun demek zaten ilk defa next marka bir cihaz aldım buda sondur next fantikliği ypanlarda markaya değil cihazlrın çalışmasına bakmalı ona göre yorum yapmalı
                  - Bir cihaz yüzünden de tüm Next cihazları kötülemek doğru değil, Pandora doğuştan sakat oldu.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    - Bir cihaz yüzünden de tüm Next cihazları kötülemek doğru değil, Pandora doğuştan sakat oldu.
                    nextin bir iki chazı hariç diğer ürettiğ cihazlarda hep sorun madem pandora stabil caışlmıyor next firması piyasaya neden sürdü o zman az parada değil yazık değilmi alan kişilere haram olur o para belki firma zorla al demiyor ama bunu herkes bilmezki yazık gerçekten cok yazık

Yorum yap

Bende de seskisma sorunu var cozumu iptv uygulamasini aciyorum ordan sesi acip kisinca duzeliyor kanal degistirirken parmagim ok dugmesune degdiginde kanal artirmiyor hep yazilisal sorun next firmasinin urettigi cihazin arkasinda durmasi gerekiyor en kisa zamanda sorunlari gidermeli

Yorum yap

aynı sorun oluştu.fabrika ayarlarında düzeldi.artık kullanmıyorum.emeği geçenlere teşekkürler gelecekte görüşmek üzere.

Yorum yap

Kullanmıyorum derken?
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Kullanmıyorum derken?
                            cihazı kullanmıyor herhelde

Yorum yap

şimdilik Dobratech kullanıyorum.beklemedeyim.(iyiye ve güzele hep beraber )emeği geçenlere teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X